Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Gürtuna Erdoğan’ı ziyaret etti

  Hürriyet Haber
  29 Temmuz 1999 - 00:00Son Güncelleme : 29 Temmuz 1999 - 00:01

  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ali Müfit Gürtuna önceki akşam Tayyip Erdoğan'ı Üsküdar'daki evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileğinde bulundu.

  Gün boyu kendisini ziyaret edenleri kabul eden Erdoğan, saat 17.05'te, evinin önünde bekleyen tüm gazetecileri atlatarak arka kapıdan yeşil bir minibüse binerek ayrıldı. Nereye gittiği öğrenilemeyen ve saat 19.00'da evine dönen Erdoğan, kendisini ziyaret için bekleyenleri evinin altındaki ofisinde kabul etti.

  Gürtuna ise saat 20.10'da Erdoğan'ın evine geçmiş olsun ziyaretine geldi. Saat 20.45'e kadar Gürtuna ile görüşen Erdoğan daha sonra kapıya çıkarak kendisini uğurladı. Erdoğan bu sırada gazetecilerin çeşitli sorularına cevap vermekten kaçındı.

  Eşiyle sünnet düğününe gitti

  Erdoğan daha sonra eşi Emine Erdoğan ile birlikte kendi kullandığı 34 SE 253 plakalı Mercedes marka otomobile binerek Vakıf Gureba Hastanesi'nde görev yapan Dr. Turan-Reyhan Çömez çiftinin oğlu Serhat Sami'nin Hıdiv Kasrı'nda yapılan sünnet düğününe gitti. Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, 8 yaşındaki Serhat Sami'ye ayrı ayrı birer altın taktılar.

  Düğünde kısa bir selamlama konuşması yapan Erdoğan, Çömez Ailesi'ni kutladıktan sonra, ‘‘Bu vesileyle bir Pınarhisar dinlencesinden sonra, bir başka ifadeyle kazanımından sonra siz sevgili hemşerilerimle birarada olmanın bahtiyarlığı içindeyim.’’ dedi.

  Bu arada Erdoğan, O-2 Otoyolu'nda kendi kullandığı otomobille 180 kilometre hız yaptı.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı