BİTLİS HABERLERİ

Güroymak'ta, iş sağlığı ve güvenliği eğitimi

AA / Filit Gülelçin
24.02.2016 - 14:39Son Güncelleme :
AA / Filit Gülelçin

BİTLİS (AA) - Güroymak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde çalışan ücretli öğretmenlere yönelik iş sağlığı ve güvenliği eğitimi verildi.

Güroymak Kaymakamlığı Konferans Salonu'nda düzenlenen eğitimde, iş sağlığı ve güvenliği uzmanı Ayhan Yalçın, okul ve kurumlarda iş sağlığı ve güvenliği kültürünü üst düzeye çıkarmak amacıyla eğitim verildiğini söyledi.

İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu'nun çalışanlara getirdiği yükümlülük ve sorumlulukları anlatan Yalçın, katılımcılara risk analizleri ve acil durum planları ile okullarda gerçekleşen tehlikelere karşı hazır olmaları okul ve kurumlardaki olası kazaların önüne geçmek için alınması gereken önlemler ve ilk yardım konularında bilgi verdi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bitlis haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bitlis ilinden Güroymak'ta, iş sağlığı ve güvenliği eğitimi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 24 Şubat 2016 tarihinde saat 14 39’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Güroymak'ta, iş sağlığı ve güvenliği eğitimi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı