BİTLİS HABERLERİ

Güroymak'ta girişimcilik kursu

AA / Filit Gülelçin
29.02.2016 - 12:07Son Güncelleme :
Güroymakta girişimcilik kursu
AA / Filit Gülelçin

BİTLİS (AA) - Güroymak Esnaf ve Sanatkarlar Odası (ESO) ile Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) işbirliğiyle, 90 kişilik uygulamalı girişimcilik kursunun 3'üncü etabı başladı.

Güroymak konferans salonunda, KOSGEB destekli olarak açılan ve 30'ar kişilik 3 grup halinde verilen uygulamalı girişimcilik kursunun 2'nci etabı tamamlandı.

Güroymak ESO Başkanı Ferit Gülcüoğlu, başlattıkları kursların KOSGEB Girişimcilik Uzmanı Kemal Öter tarafından verildiğini belirterek, "Bu kapsamda açtığımız iki kursta 60 kursiyer eğitimini tamamladı. Üçüncü grubun eğitimine başlandı. Kursiyerlerimize başarılar diliyorum" diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bitlis haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bitlis ilinden Güroymak'ta girişimcilik kursu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Şubat 2016 tarihinde saat 12 07’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Güroymak'ta girişimcilik kursu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı