« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Gurbetçiler sahaya daldı

Gurbetçiler sahaya daldı Fenerbahçe, Almanya’yı salladı... Yeni sezon hazırlıklarının ikinci etabı için Almanya’nın Münih kentine giden sarı lacivertliler, buradan Bad Wörishofen Kasabası’ndaki Steinberger Oteli’ne geçti.

Süleyman ARAT
SON GÜNCELLEME

Münih Havaalanı’nda, gurbetçi futbolseverlerden büyük ilgi gören Fenerbahçe kafilesini otelin girişinde Almanya Fenerbahçeliler Birliği Basın Sözcüsü Necip Islak çiçekle karşıladı.

Sarı lacivertlilerin ilk idmanında gurbetçiler yoğun ilgi gösterdi. Bu ilgi zaman zaman futbolcuların çalışmalarını da olumsuz etkiledi. Antrenmanda yerde yatarak topa kafa vurma çalışması yapan Alex’in yanına kadar gelen sarı lacivertliler, uyarı almayınca cep telefonları ile Brezilyalı oyuncunun fotoğraflarını çekti. İdmanın bitmesinin ardından 150 kadar futbolsever sahaya daldı. Futbolculardan bol bol imza alan gurbetçiler, hatıra fotoğrafı çekmeyi de ihmal etmediler.

Kamp notları

TAKIM halinde gidilen her yerde futbolcularının birlikte hareket etmesini isteyen Christoph Daum, dün Münih havalimanında otobüs beklendiği sırada tek başına yürümek isteyen Roberto Carlos’a izin vermedi. Alman teknik adam, Brezilyalı yıldıza, “Tek başına dolaşırsan taraftarların yoğun ilgisiyle karşılaşabilirsin, kafileden ayrılma” uyarısında bulundu.

TRANSFERİ gerçekleştikten hemen sonra ameliyat masasına yatan Özer Hurmacı, dün takımla birlikte Almanya kampına geldi. Koltuk değneklerini atan ancak bir süre bastonla dolaşması gereken genç futbolcuya kamp süresince özel tedavi ve antrenman programı uygulanacak. Kasığında ağrılar bulunan Mehmet Topuz da bir süre fizik tedavi olacak.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz