« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Günün programı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

FUTBOL: YÜKSELME GRUBU: Altay Alsancak Stadı: 17.00 İzmir-Kombassan Konya, Yusuf Ziya Öniş Stadı: 17.00 Sarıyer-Dardanel, Kayseri Atatürk Stadı: 17.00 Kayseri-Siirt Jetpa, Rize Atatürk Stadı: 17.00 Ç.Rize-Diyarbakır, Konya Atatürk Stadı: 17.00 Konya Endüstri-Y.Yozgat.

KLASMAN GRUPLARI: Pendik Stadı: 15.30 Pendik-B.B.Ankara. DİĞER MAÇLAR: 15.30 G.Antep BŞ-BŞ.Belediye, Hatay-Bakırköy, Kuşadası-Aydın, Y.Salihli-Eskişehir, Marmaris-Karşıyaka, Buca-Y.Nazilli, Çorlu-G.Osmanpaşa, Bolu-Kartal, ASAŞ-Ordu, Kırıkkale-Şeker, Giresun-Amasya, A.Hopa-K.Karabük, Ağrı-Malatya, Adıyaman-Elazığ, Batman Pet.-Sıvas, Malatya Bld.-Ş.Urfa.

3.LİG: Ayazağa Stadı: 15.30 Ayazağa-Maltepe, Beylerbeyi Stadı: 15.30 Ö.S.Cedit-Bilecik, Feriköy Stadı: 15.30 Feriköy-Ümraniye, Selimiye Stadı: 15.30 Beylerbeyi-Eyüp, Alibeyköy Stadı: 15.30 Alibeyköy-Gebze, Küçükköy Stadı: 15.30 Küçükköy-Çerkezköy Bld., Mimar Yahya Baş Stadı: 15.30 Güngören Bld.-Vefa, Eyüp Stadı: 15.30 Nişantaşı-Çan. DİĞER MAÇLAR: 13.30 Yüksekova Bld.-Muş, Cizre-D.Bakır Telekom, D.Bakır KH-B.Birlik, G.Telekom-Hakkari, Elazığ Bld.-Batman Bld., Nusaybin DS-Kurtalan, 15.30 D.Bakır BŞ-Silopi Bld., A.Sebat-Bulancak, Erzincan-Ünye, G.Doğan-Iğdır Bld., Terme-Çarşamba Bld., DÇ.Divriği-Bayburt, Fatsa-Pazar, D.Beyazıt-Sürmene, Trabzon Telekom-Tokat, Nevşehir-Kilis Bld., Tarsus İY-Silifke, İslahiye-İskenderun, Kozan Bld.-Fırat Üniv., Akçakoca-PETLAS, Kdz.Ereğli Bld.-Çankırı Bld., Çorum-Çubuk, Ankara DS-Türk Telekom, ASKİ-Çaycuma, Kilimli Bld.-Keskin Bld., Fethiye-S.Şehir ETİ, Y.Anamur-Esk.Şeker, Manavgat Bld.-Afyon, Genpa-Karaman, Isparta-Side, K.Örengücü-E.Aksaray, Alanya-D.Kağıt, P.Ofisi-Kemer, S.Linyit-Balıkesir, Uşak-Y.Turgutlu, S.Eynal-Muğla, S.Efes-Torbalı Bld., Y.Milas-M.Kemalpaşa, Manisa-Bergama Bld., Ayvalıkgücü-Akhisar Bld., Petkim-Gönen, B.Merinos-İnegöl, Kütahya-Bekirpaşa Bld., Sapanca-Ü.Anadolu, Lüleburgaz-Kırklareli, Tekirdağ-Beşyüzevler, T.Fıratpen-Y.Bosna, Bandırma-B.Altıntepsi.

BASKETBOL: Ahmet Cömert Salonu: 18.00 Ülker-Tofaş (0-1)

VOLEYBOL: Burhan Felek Salonu: 14.00 G.Saray-Arçelik (0-2)

KARATE: Abdi İpekçi Salonu: 09.00 Avrupa Şampiyonası Karate Müsabakaları

MASA TENİSİ: Tozkoparan Salonu: 10.00 Yıldızlar İl Birinciliği Masaya Tenisi Müsabakaları

Kartal Salonu: 10.00 Kuruluşlararası Masa Tenisi Müsabakaları

YELKEN: F.Bahçe-Kalamış Caddebostan Parkuru: 10.00 Opti-Laser İl Birinciliği Yelken Yarışları

SUTOPU: Ataköy Yüzme Havuzu: 12.00 1. Küme Küçükler 1. Devre Sutopu Şampiyonası

HALTER: Güngören Salonu: 11.00 Gençler ve Büyükler Bölge Halter İl Birinciliği

ATLETİZM: Validebağ Parkuru: 10.00 Selim Sırrı Tarcan Koşusu

BİNİCİLİK: Klassis Atlıspor Kulübü Tesisleri: 10.00 Maxi Shopping City 5. Ayak Engel Atlama Binicilik Müsabakaları

KÜREK: Hıdrellez Kupası Haliç Yarışları Haiç'te yapılacak.

OTOMOBİL: Tuzla Karting Pisti: 09.00 Türkiye Karting Şampiyonasıı'nın 2. Ayağı


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler