« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Günün programı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

FUTBOL

2.LİG YÜKSELME GRUBU: Konya Atatürk Stadı 13.30: K.Konya-Kayseri; 18 Mart Stadı 13.30: Dardanel-Ç.Rize; Siirt Atatürk 13.30: Siirt Jetpa-Konya Endüstri; Diyarbakır Atatürk 12.00: Diyarbakır-Y.Yozgat.

KLASMAN GRUPLARI: Şenlikköy Stadı 13.30: Bakırköy-Mersin İY; G.O.Paşa Stadı 13.30: G.O.Paşa-BŞ Ankara; DİĞER ŞEHİRLER: 13.30: Hatay-Z.Burnu, Y.Salihli-Marmaris, Kuşadası-Buca, Aydın-Karşıyaka, Eskişehir-Y.Nazilli, Bolu-Pendik, Çorlu-Kasımpaşa, Kırıkkale-Giresun, ASAŞ-A.Hopa, Ordu-Amasya, Şeker-DÇ Karabük, Adıyaman-B.Petrol, Ağrı-Malatya Bld., Malatya-Sıvas, Elazığ-Ş.Urfa.

3.LİG

Ümraniye Hekimbaşı 13.30: Ümraniye-Sapanca; Maltepe Stadı 13.30: Özsahrayi Cedit-Beykoz; Ayazağa Stadı 13.30: Ayazağa-Bilecik; Beylerbeyi Stadı 13.30: Beylerbeyi-Bekirpaşa Bld.; Eyüp Stadı 13.30: Eyüp-İnegöl; Vefa Stadı 13.30: Vefa-Gebze; Bayrampaşa Belediye 13.30: Y.Bosna-Küçükköy; DİĞER ŞEHİRLER: 11.30: G.Telekom-D.Bakır BŞ, Mardin-Cizre, Batman Bld.-Yüksekova Bld., Hakkari-Karşıyaka, Silopi Bld.-Nusaybin DS, Bismil Birlik-Kurtalan; 13.30: Iğdır Bld.-Bulancak, Fatsa-DÇ Divriği, Doğubayazıt-Terme, Of-G.Doğan, Sürmene-Erzincan, Pazar-A.Sebat, Bayburt-Trabzon Telekom, Çarşamba Bld.-Tokat, K.Elektrik-Adana DS, Islahiye-Tarsus İY, Ceyhan-Mezitli, İskenderun-Nevşehir, K.Maraş-İDÇ Gn.Md., Niğde-Kozan Bld., Silifke-Fırat Ün., Çubuk-PETLAS, Merzifon-ASKİ, Kastamonu-Ankara DS, Zonguldak-Çorum, Çaycuma-Kilimli, Afyon-S.ETİ, Keçiörengücü-Isparta, Alanya-GENPA, D.Kağıt-Y.Anamur, E.Aksaray-Fethiye, Side-P.Ofisi, Karaman-Kemer, Muğla-Balıkesir, Manisa-Y.Milas, Ayvalıkgücü-S.Efes, Aliağa Bld.-S.Eynal, Akhisar-Uşak, Bergama Bld.-S.Linyit, MK Paşa-PETKİM, Torbalı Bld.-Gönen, Kütahya-Ü.Anadolu, Tekirdağ-Nişantaşı, Tepecik-Lüleburgaz, Edirne-Güngören Bld., Kırklareli-B.Altıntepsi.

BASKETBOL Ayhan Şahenk Salonu 18.30: Darüşşafaka-Efes Pilsen; Ankara Atatürk Salonu 15.00: Kolejliler-Erdemir (Bn.), 17.00: Mydonose Kolejliler-Ülker; Konya 100. Yıl Salonu 16.00: K.Konya-Troy Pilsner;

VOLEYBOL Burhan Felek Salonu 15.00: Fenerbahçe-Arçelik; İzmir Atatürk Salonu 13.00: Karşıyaka-Bursaspor (Bn.), 14.30: Göztepe-75.Yıl (Bn.); Bursa Atatürk Salonu 13.00: Bursaspor-Altınyurt; Selim Sırrı Tarcan Salonu 13.00: Kolejliler-ENKA (Bn.).

ATLETİZM Şükrü Saraçoğlu Stadı 10.30: 5.Yılmaz Sazak Yaş Grupları Yarışmaları

KARATE Güngören Salonu: 10.00 Yıldızlar Ferdi İl Birinciliği Karate Müsabakaları

MASA TENİSİTozkoparan Salonu: 10.00 Büyükler Takım ve Ferdi İl Birinciliği Masa Tenisi Müsabakaları

BİNİCİLİK Klassis Atlı Spor Kulübü Tesisleri: 10.00 Maxi Shopping City 5. Ayak Engel Atlama Binicilik Müsabakaları

TENİSENKA Kulübü Kortları: 10.00 14 Yaş Bayanlar Avrupa Kapalı Kort Takım Şampiyonası

TED Kulübü Kortları: 10.00 14 Yaş Erkekler Avrupa Kapalı Kort Tenis Şampiyonası

BADMİNTON M.Ü.Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Salonu: 10.00 15 Yaş Altı İl Birinciliği Badminton Müsabakaları

SATRANÇ İstanbul Satranç Merkezi: 18.30 İl Birinciliği Satranç Müsabakaları.


Bunları da Beğenebilirsiniz