GeriSpor Günün programı
MENÜ
  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
    0
    • Yazdır
    • A
      Yazı Tipi

Günün programı

FUTBOL 2.LİG

Gaziosmanpaşa Stadı 14.00: G.O.Paşa-BŞ Ankara; Kartal Stadı 14.00: Kartal-Kasımpaşa; DİĞER ŞEHİRLER: 12.00: Diyarbakır-B.Petrol, Siirt Jetpa-Ş.Urfa; 13.00: Ç.Rize-Ordu, A.Hopa-Giresun, Adıyaman-Elazığ, Malatya Bld.-Ağrı; 13.30: Mersin İY-Z.Burnu, Hatay-G.Antep BŞ, Eskişehir-Karşıyaka, Bolu-Çorlu, K.Karabük-ASAŞ, Kırıkkale-Y.Yozgat, Sıvas-Malatya; 14.00: Y.Nazilli-Kuşadası, Aydın-Buca, Dardanel-Marmaris.

3.LİG

Beykoz Stadı 14.00: Beykoz 1908 AŞ-Ü.Anadolu; Hekimbaşı Stadı 14.00: Ümraniye-Bilecik; Selimiye Stadı 14.00: Özsahrayı Cedit-Bekirpaşa Bld.; Ayazağa Stadı 14.00: Ayazağa-Eyüp; Tepecik Stadı 14.00: Tepecik Fıratpen-Beşyüzevler; Spor Akademisi Stadı 14.00: Nişantaşı-Kırklareli; Mimar Yahya Baş Stadı 14.00: Güngören Bld.-Çerkezköy Bld.; Alibeyköy Stadı 14.00: Alibeyköy-B.Altıntepsi; DİĞER ŞEHİRLER: 11.00: Mardin-Batman Bld., Elazığ Bld.-Hakkari, G.Telekom-Silopi Bld., Cizre-Muş, Yüksekova Bld.-Bingöl, Karşıyaka-Kurtalan; 13.00: Sürmene-Of, Doğubayazıt-Pazar, Fatsa-Bayburt, G.Doğan-Ünye, Erzincan-Bulancak, A.Sebat-Tokat; 13.30: DÇ Divriği-Çarşamba Bld., Terme-Iğdır Bld., Ceyhan-İskenderun, Islahiye-K.Maraş, Adana DS-Silifke, Tarsus İY-GASKİ, Nevşehir-H.Erciyes, İDÇ Gn.Md.-Fırat Ün., Merzifon-Çaycuma, ASKİ-Türk Telekom G., Ankara DS-Çubuk, Çorum-Çankırı Bld., Kdz.Ereğli Bld.-PETLAS, Akçakoca-Keskin Bld., Keçiörengücü-Side, Y.Anamur-S.Şehir ETİ; 14.00: Alanya-E.Aksaray, Isparta-Karaman, GENPA-Afyon, Manavgat Bld.-E.Şeker, Fethiye-Kemer, Aliağa Bld.-Akhisar Bld., Ayvalıkgücü-Bergama Bld., Manisa-M.K.Paşa, Y.Milas-Torbalı Bld., S.Efes-Muğla, S.Eynal-Y.Turgutlu, Uşak-Balıkesir, S.Linyit-Gönen, Sapanca-Feriköy, Kütahya-İnegöl, Edirne-Y.Bosna, Tekirdağ-Çan, Lüleburgaz-Vefa.

BASKETBOL

Ankara Atatürk Spor Salonu 12.30: Şekerspor-Kombassan (Er.2.Lig), 14.30: Ankaragücü-Samsun (Er.2.Lig), 16.30: Türk Telekom-TOFAŞ.

VOLEYBOL

Ankara S.Sırrı Tarcan Salonu 14.00: Vakıfbank-G.Sigorta (Bn.); Bursa Atatürk Salonu 13.00: Bursaspor-Erdemir (Er.), 14.30: Bursaspor-Demirspor (Bn.); Burhan Felek Salonu 13.00: G.Saray-75.Yıl (Bn.), 14.30: Maltepe-Ziraat Bankası (Er.), 16.00: G.Saray-ENKA (Er.)

ATLETİZM

Maçka İnönü Heykeli 10.00: İnönü Yol Koşusu Erkekler ve Bayanlar startı.

BİNİCİLİK

Kemer Country Tesisleri 10.00: Kapalı Manej Binicilik Müsabakaları

SUTOPU

Ataköy Yüzme Havuzu: 10.00 1. Küme Genç Erkekler A-B Grubu Sutopu Müsabakaları

JUDO

Kartal Salonu: 10.00 Judo ve Aikido Dan Sınıfları

TEKERLEKLİ SANDALYE

Bahçelievler Engelliler Salonu: 12.00 Tekerlekli Sandayle Basketbol Müsabakaları.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle