« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Günün programı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Futbol : Yükselme Grubu: İzmir Atatürk Stadı: 12.00 Göztepe-Sarıyer, Kayseri Atatürk Stadı: 13.30 Kayseri-BŞ.Belediye, Denizli Atatürk Stadı: 13.30 Denizli-Elazığ, Aydın Adnan Menderes Stadı: 13.30 Aydın-Vanspor.

Klasman Grupları: Cebeci İnönü Stadı: 13.30 P.Ofisi-Y.Salihli, Buca Stadı: 13.30 Buca-Karşıyaka, Aktepe Stadı: 13.30 BŞ.Ankara-Kartal. DİĞER ŞEHİRLER: 13.30 Kilimli-Konya, SANKO-Adana DS, Mersin İY-Bakırköy, Hatay-Zeytinburnu, Marmaris-S.Linyit, Edirne-Kasımpaşa, Çorlu-Pendik, Kuşadası-Zonguldak, G.Doğan-Bolu, Amasya-Ordu, A.Hopa-Erzincan, Giresun-Y.Yozgat, Ağrı-B.Petrol, Fırat Üniv.-Ankara DS, Ş.Urfa-Adıyaman, Malatya-Diyarbakır.

3.LİG: Spor Akademisi: 13.30 A.Hisarı-Darıca GB, Selimiye Stadı: 13.30 S.Cedit-Maltepe, Beylerbeyi Stadı: 13.30 Beylerbeyi-M.Kemalpaşa, Eyüp Stadı: 13.30 Nişantaşı-Ayazağa, Güngören Toprak: 13.30 B.Altıntepsi-Biga Bld., Tepecik Stadı: 13.30 T.Fıratpen-L.Burgaz, Güngören Çim: 13.30 Güngören Bld.-Vefa, Sincan Stadı: 13.30 EGO-E.Aksaray. DİĞER ŞEHİRLER: 11.30 Ergani-Bingöl, Siirt KH-Hakkari, Nusaybin DS-D.Telekom, Silopi Bld.-Kurtalan, D.Bakır KH-Mardin, Yüksekova-B.Birlik, G.Telekom-Bitlis KH, 13.30 Sivas-Bulancak, Merzifon-A.Sebat, Ünye-Çarşamba Bld., Bayburt-Tokat, Ardeşen-Çorum, Turhal-Fatsa, Terme-Trab.Telekom, D.Beyazıt-Of, Ceyhan Bld.-İskenderun DÇ, Tarsus İY-Kozan Bld., İskenderun-Melikgazi Bld., Siverek Bld.-Niğde, Çaycuma-Kastamonu, Bilecik-ASKİ, Kırıkkale Bld.-Kdz.Ereğli Bld., Çubuk-Akçakoca, Mudurnu-Beypazarı, Bartın-Kırıkkale, Erdemir-K.Örengücü, Y.Anamur-GENPA, Esk.Şeker-A.Şeker, Selçuk Üniv.-Alanya, Kütahya-ASAŞ, Side-Esk.Demir, Afyon-Isparta, Fethiye-Y.Nazilli, Aliağa Bld.-S.Efes, Ayvalıkgücü-Yeşilova, Akhisar-Bergama Bld., Y.Turgutlu-Uşak, Muğla-Petkim, Torbalı Bld.-S.Eynal, Balıkesir-İnegöl, Kestel-Beykoz, Bekirpaşa Bld.-Gölcük, Gebze-B.Merinos, Yalova-Sapanca, Çan-Küçükköy, Kırklareli-Gönen, Tekirdağ-Bandırma, Ç.Profilo-Eyüp.

BASKETBOL

Abdi İpekçi Salonu: 14.00 F.Bahçe-O.Renault (TRT-1), 16.00 T.E.Dağcılık (2.Lig), Ayhan Şahenk Salonu: 16.00 Efes Pilsen-M.Kolejliler, Antalya Atatürk Salonu: 16.00 Muratpaşa Bld.-Kuşadası (Ey TV), Zeyyad Baykara Salonu: 16.00 İstanbulspor-B.Kolej (2.Lig)

VOLEYBOL

Burhan Felek Salonu: 13.00 Arçelik-Emlakbank (NTV, bant), 14.30 NETAŞ-İst.BŞ.Bld., 16.00 İst.Yatırım-Söke, Selim Sırrı Tarcan Salonu: 13.00 SSK-Beşiktaş, 14.30 Vakıfbank-G.Sigorta (bayan), Bursa Atatürk Salonu: 13.00 Bursaspor-Demirspor (bayan)

MASA TENİSİ

Kartal Salonu: 10.00 Veteranlar Türkiye Şampiyonası

SUALTI

Ataköy Kapalı Yüzme Havuzu: 09.00 Paletli Yüzme İstanbul İl Müdürlüğü Kupası.

VÜCUT GELİŞTİRME

Sarıyer Salonu: 10.00 Vücut Geliştirme Balkan Şampiyonası Milli Takım Seçme Müsabakaları.

TEKERLEKLİ SANDALYE

Eyüp Salonu: 11.00 İst.Dostluk-İst.Fatih.

CİMNASTİK

Bağlarbaşı Salonu: 09.00 I.Etap Kulüplerarası Artistik Cimnastik Minikler Müsabakaları




Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler