« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Günün programı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Futbol:

Yükselme grubu:

Rize Atatürk Stadı: 12.00 Ç.Rize-Kayseri (TRT-1 canlı), Denizli Atatürk Stadı: 13.30 Denizli-Göztepe, Adnan Menderes Stadı: 13.30 Aydın-Sarıyer, Elazığ Atatürk Stadı: 12.00 Elazığ-İstanbul BŞ.

3.LİG:

Beykoz Stadı: 13.30 Beykoz-Gölcük, Beylerbeyi Stadı: 13.30 Beylerbeyi-Bekirpaşa, Maltepe Stadı: 13.30 Maltepe-Kestel, Selimiye Stadı: 13.30 S.Cedit-Balıkesir, Tepecik Stadı: 13.30 T.Fıratpen-Çerkezköy Bld., Ayazağa Stadı: 13.30 Ayazağa-Tekirdağ, Küçükköy Stadı: 13.30 Küçükköy-Bandırma, Güngören Toprak Saha: 13.30 Nişantaşı-Kırklareli, Eyüp Stadı: 13.30 Eyüp-K.Çekmece, Cebeci İnönü Stadı: 13.30 ASKİ-Kdz.Ereğli, Aktepe Stadı: 13.30 K.Örengücü-Çubuk, Sincan Stadı: 13.30 ASAŞ-Selçuk Ün. DİĞER ŞEHİRLER: 11.30 Batman Bld.-Hakkari, Bingöl-D.Telekom, Bitlis KH-Cizre, Nusaybin DS-B.Birlik, Mardin-Siirt KH, Kurtalan-D.Bakır BŞ, Silopi Bld.-Ergani, D.Bakır KH-G.Telekom, 13.30 A.Sebat-Çarşamba Bld., Bulancak-Tokat, D.Beyazıt-Pazar, Trabzon Telekom-Bayburt, Fatsa-Ünye, Çorum-Merzifon, Ardeşen-Sivas, Turhal-Of, Kilis Bld.-İskenderun DÇ, İslahiye-Silifke, Niğde-K.Maraş, Melikgazi Bld.-Pütürge Bld., Kozan Bld.-Ceyhan Bld., Malatya Bld.-Kocasinan Bld., Tarsus İY-Siverek Bld., Kastamonu-Akçakoca, Düzce-Çankırı Bld., Kırıkkale-Kırıkkale Bld., Beypazarı Bld.-Bilecik, Mudurnu-Çaycuma, Bartın-Türk Telekom, A.Şeker-Alanya, Isparta-Karaman, Esk.Demir-EGO, Nevşehir-Y.Anamur, Kütahya-Afyon, S.Efes-Y.Milas, Y.Nazilli-Yeşilova, S.Eynal-Manisa, Petkim-Ayvalıkgücü, Uşak-Gaziemir, Bergama Bld.-Aliağa Bld., Akhisar-Fethiye, Y.Turgutlu-Tobralı Bld., İnegöl-Darıca, B.Merinos-A.Hisarı, M.Kemalpaşa-Yalova, Biga Bld.-Güngören Bld., Gönen-G.Osmanpaşa, Lüleburgaz-B.Altıntepsi.

BASKETBOL:

Ayhan Şahenk Salonu: 16.00 G.Saray-Kuşadası, G.Saray-Brisa (Bayan), Ahmet Fetgeri Salonu: 17.30 Beşiktaş-Darüşşafaka, Abdi İpekçi Salonu: 15.00 Ülker-M.Kolejliler, Antalya Atatürk Salonu: 15.00 Muratpaşa Bld.-F.Bahçe.

VOLEYBOL:

Burhan Felek Salonu: 14.30 Beşiktaş-ENKA (Bayan), Akatlar Spor Salonu: 15.00 İstanbul BŞ-F.Bahçe, Ankara Selim Sırrı Tarcan Salonu: 13.00 Emlakbank-İstanbul Yatırım (NTV, bant), 14.30 Vakıfbank-Interfarma (Bayan), Bursa Atatürk Salonu: 13.00 Bursaspor-Göztepe (Bayan), İzmir Atatürk Salonu: 13.00 Söke-SSK.

YÜZME:

Ataköy Yüzme Havuzu: 09.30 Uluslararası İstanbul Sutopu Turnuvası...

MASA TENİSİ:

Bağlarbaşı Spor Salonu: 10.00 Büyükler 11. Klasman Masa Tenisi Müsabakaları...




Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler