Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Günün programı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Futbol

PLAY-OFF:

Rize Atatürk Stadı: 13.30 Ç.Rize-Sarıyer, Denizli Atatürk Stadı: 13.30 Denizli-İstanbul BŞ, Adnan Menderes Stadı: 13.30 Aydın-Şeker, Elazığ Atatürk Stadı: 12.00 Elazığ-Vanspor.

3.LİG:

Beylerbeyi Stadı: 13.30 Beylerbeyi-Ü.Anadolu, Maltepe Stadı: 13.30 Maltepe-A.Hisarı, Selimiye Stadı: 13.30 S.Cedit-Bekirpaşa, Tepecik Stadı: 13.30 T.Fıratpen-B.Altıntepsi, Güngören-Toprak: 13.30 Nişantaşı-Çan, Ayazağa Stadı: 13.30 Ayazağa-K.Çekmece, Eyüp Stadı: 13.30 Eyüp-Biga Bld., Küçükköy Stadı: 13.30 Küçükköy-Güngören Bld., Aktepe Stadı: 13.30 K.Örengücü-Akçakoca, ASAŞ Tesisleri: 13.30 ASAŞ-Karaman. DİĞER ŞEHİRLER: 11.30 Bingöl-Batman Bld., Bitlis KH-Hakkari, B.Birlik-D.Telekom, Mardin-Cizre, Nusaybin DS-Kurtalan, Silopi Bld.-Siirt KH, D.Bakır KH-D.Bakır BŞ, Yüksekova-Ergani, 13.30 Bulancak-A.Sebat, D.Beyazıt, Çarşamba Bld., Trab.Telekom-Tokat, Fatsa-Pazar, Çorum-Bayburt, Ardeşen-Ünye, Turhal-Merzifon, Terme-Sivas, İslahiye-Kilis Bld., Niğde-İskenderun DÇ, Melikgazi-Silifke, Kozan Bld.-K.Maraş, Malatya Bld.-Pütürge Bld., GASKİ-Ceyhan Bld., Tarsus İY-Kocasinan Bld., İskenderun-Elazığ Bld., Kastamonu-ASKİ, Düzce-K.Ereğli Bld., Kırıkkale-Çankırı Bld., Beypazarı Bld.-Çubuk, Mudurnu-Kırıkkale Bld., Bartın-Bilecik, Erdemir-Çaycuma, GENPA-A.Şeker, Isparta-Alanya, Esk.Demir-E.Aksaray, Kemer-EGO, Nevşehir-Selçuk Ün., Kütahya-Esk.Şeker, Side-Y.Anamur, Y.Nazilli-S.Efes, S.Eynal-Y.Milas, Petkim-Yeşilova, Uşak-Manisa, Bergama Bld.-Ayvalıkgücü, Akhisar-Gaziemir, Y.Turgutlu-Aliağa Bld., Muğla-Fethiye, İnegöl-Beykoz, Sapanca-Gölcük, B.Merinos-Darıca, M.Kemalpaşa-Kestel, Gebze-Balıkesir, Kırklareli-Çerkezköy Bld., Lüleburgaz-G.Osmanpaşa, Gönen-Bandırma.

BASKETBOL

Abdi İpekçi Spor Salonu: 15.00 Ülker- Muratpaşa Bld, Ahmet Fetgeri Spor Salonu: 17.30 Beşiktaş-Mydanose Kolejliler, Konya 100. Yıl Spor Salonu: 14.30 Kombassan Konya-Kuşadası, Ankara Atatürk Spor Salonu: 14.00 Et Balık-Fenerbahçe (Bn)

VOLEYBOL

Akatlar Spor Salonu: 13.00 İstanbul BŞ Bld- Marmara Koleji, Selim Sırrı Tarcan Spor Salonu: 14.30 Ankara SSK-Fenerbahçe, İzmir Atatürk Spor Salonu: 13.00 Göztepe-Galatasaray (Bn), 14.30 Söke-NETAŞ, Bursa Atatürk Spor Sarayı: 13.00 Bursaspor- Yatırım Altınyurt

HENTBOL

Sincan Spor Salonu: 12.45 Türk Telekom- BŞ Bld Ankara, 19 Mayıs Spor Salonu: 12.45 Trabzon 24 Şubat- Çankaya Bld, 14.30 Trabzon BŞ Bld-ASKİ, Mustafa Kaya Anadolu Lisesi Spor Salonu: 12.00 Kastamonu DSİ-Beşiktaş, Bayramiç Spor Salonu: 11.00 Ç.Seramik-İstanbul.

JUDO

Kartal Spor Salonu: 11.00 Ümitler İstanbul İl Birinciliği Judo Müsabakaları.

MASA TENİSİ

Bağlarbaşı Spor Salonu: 10.00 Gençler 1.Klasman Masa Tenisi Müsabakaları.




Bunları da Beğenebilirsiniz