"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Günlük Burç Yorumları

Koç
Bazı fikir veya konular yaşam tarzınıza hitap etmiyor olabilir. İşleri halletme biçiminizde değişiklikler yapmanız gerekiyor.

Boğa
Genelde anlaşmakta veya idare etmekte zorlanmadığınız bir kişiyle ilişkinizin zorlanabileceği bir gün.

İkizler
Hızla fikir değiştirmek veya dışarıdan istikrarsız görünebilecek tavırlar içerisine girmek doğru olmayabilir.

Yengeç
Yeniden ele alınması veya düzeltilerek daha verimli ya da işe yarar hale getirilmesi gereken konulara ağırlık verilebilir.

Aslan
Hassas konulara veya ortamlara girmek durumunda kalabilirsiniz. Detaylara yoğunlaşmanız ve araştırmacı olmanız birkaç gün içinde olayların daha akla yatkın ve sakin hal almasını sağlayacaktır.

Başak
Çevrenizdeki kişilerin tartışmacı veya uzlaşmaya yanaşmayan tavırlarıyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Siz yine de ortamı germemeye özen göstermelisiniz.

Terazi
Gerilim içeren ilişkileri veya karşılaşacağınız tartışmacı kişileri doğru yönetmeniz gerekebilir. Karşınızdaki kişilerin fikirlerini saçma dahi bulsanız renginizi göstermemenizde fayda var.

Akrep
Halledilmesi veya düzeltilmesi gereken konuların farkındasınız ya da farkına varabilirsiniz. Bu tür durumlarda “bekle ve gör” taktiğinin yararı olmayacaktır. Aktif olmanız gerekiyor.

Yay
Çevrenizdeki kişilerle yararlı fikir alışverişlerinde bulunabileceğiniz bir gün. Çok fazla konuşmak veya gereksiz konuşmaları dinlemek yerine uygulayıcı olmanın faydasını görebilirsiniz.

Oğlak
Yanıltıcı veya sizi çok fazla düşünmeyen kişiler karşınıza farklı yol önerileriyle gelebilirler. Kendi fikirlerinize ve aklınıza güvenmenizde fayda var.

Kova
Biraz vurdumduymaz ve politik olmak tartışma veya gerilim yaşanan konuların en doğru şekilde neticelenmesini sağlayabilir.

Balık
Dikkat çekmek istediğiniz konularda istediğiniz katılımı sağlamakta zorlanabilirsiniz. Doğru anlaşılabilmek için daha politik ve zarif bir üslup seçmenizde fayda var.

X
YAZARIN DİĞER YAZILARI