"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Günlük burç yorumları

KOÇ
Sizi destekleyen ya da türlü jestlerde bulunan kişiler olabilir. Onlarla iletişime geçmenizde fayda var. Gün içerisinde aşırı tepkiler veren veya abartma eğiliminde olan kişilere dikkat etmelisiniz.

BOĞA
Yapılması gereken önemli işleriniz var. Üstlendiğiniz işleri tamamlamadan eğlenceye vakit ayırmanız ileride sıkıntı yaşamanıza yol açabilir.

İKİZLER
Sizden bilgi saklayan ya da sizi yanlış bilgilendiren kişiler nedeniyle yanlış kararlar alabilir, sıkıntı yaşayabilirsiniz. Güvenilir kişilerle vakit geçirmeniz, bazı konulara açıklık getirebilir.

YENGEÇ
Başkalarının talepleri doğrultusunda hareket etmek veya bazı değişiklikler yapmak zorunda hissedebilirsiniz. Yaratıcılık gerektiren işlerinizde ilham verici olabilecek aktivitelerde bulunmanızda fayda var.

ASLAN
Seçeneklerinizi değerlendirebilir ve araştırmalarınızı derinleştirebilirsiniz. Bazı hareketlerinizin sorumluluğunu almanız, pişmanlıkların önünü kesebilir. Evinizde bazı değişiklikler yapabilirsiniz.

BAŞAK
Sizin için önemli konularda bazı girişimlerde bulunabilir veya övünebileceğiniz davranışlarınızla ön plana çıkabilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.

TERAZİ
Eğitim amaçlı veya yaratıcı aktivitelere katılabilir, ilham verici fikirler edinebilirsiniz. Aşk hayatınız veya sevgi temalı ilişkileriniz açısından paylaşımlara açık bir gün.

AKREP
Maddi konularda dikkatli hareket etmelisiniz. Sizi yanıltmaya çalışan veya kendi çıkarları için yanıltıcı bilgiler veren kişiler olabilir.

YAY
Sizi yanlış yönlendirmeye çalışan kişiler olabilir, şüphelerinizi bertaraf etmelisiniz. Seyahatler esnasında sıkıntılar, aksilikler yaşanabilir. Eski arkadaşlarınızla bir araya gelebilir veya yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

OĞLAK
Başkalarının tavır veya davranışları nedeniyle enerjiniz düşebilir ya da sıkıntılı durumlar oluşabilir. Kendi istek ve ihtiyaçlarınıza odaklanmalısınız. Yapmaktan keyif aldığınız şeylerle vakit geçirin.

KOVA
Toplumun farklı kesimlerinden kişileri etkileyebileceğiniz bir gün. Potansiyelinizi fark etmeniz, yeteneklerinizi farklı şekilde değerlendirmek istemenize neden olabilir. Farklı teklifler söz konusu olabilir.

BALIK
Saygı duyulmak, dikkate alınmak veya sevilmek istiyorsanız, maddi olanaklarınızı seferber etmenin dışında şeyler yapmalısınız. Daha uygun koşullar oluşana kadar duygularınızı paylaşmamanızda fayda var.

X
YAZARIN DİĞER YAZILARI