"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Günlük Burç Yorumları

Koç
Ailenizle yapacağınız programlar keyifli bir gün geçirmenizi sağlayabilir. Yaratıcılığınız yüksek ve aşk hayatınızda ya da sosyal yaşantınızda hareketlilik söz konusu.

Boğa
Yakın ilişki içerisinde olduğunuz bir kişiyle kendinizi baskı altında hissettiğiniz konuları veya gerçek duygularınızı paylaşabilirsiniz.

İkizler
Çevrenizdeki bazı kişiler kendinize güveninizi sarsmak, planlarınıza engel olmak veya sizi köşeye sıkıştırmak isteyebilirler. Ya da yakın çevrenizin bitmeyen istekleri sizi sıkabilir.

Yengeç
Yakınınızdaki birisinin size verdiği bilgiler gerçeği yansıtmıyor olabilir. Gerekli araştırmaları yapmanız da fayda var. Uzun zamandır görmediğiniz birisiyle görüşebilirsiniz.

Aslan
Yetenekleriniz ve iş bitirici görünümünüz, size benzeyen bir kişinin dikkatini çekebilir ve ileride, bu kişiyle birlikte ortak işler yapma kararı alabilirsiniz.

Başak
Çevrenizdeki bazı kişiler asıl istekleri konusunda size açık davranmıyor olabilir. İlişkideki yerinizi anlamak için daha fazla soru sormanız gerekebilir.

Terazi
Duygularınızı açıkça ifade etmeniz, özel bir ilişkinizin ilerlemesine veya yeni bir ilişkiye neden olabilir.

Akrep

Bazı konularda açık davranmanız yararınıza sonuçlar doğuracaktır, aksi takdirde sizden faydalanmaya çalışan kişiler olabilir.

Yay
Maddi açıdan değişik şanslar elde edebileceğiniz ya da üstünde durduğunuz konuları başarıyla tamamlayacağınız günler. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler var.

Oğlak
Risk almak için doğru günlerde değilsiniz. Aşk hayatınızla ilgili atacağınız adımlarda, kendinize ve partnerinize ait düşünceleri en iyi şekilde değerlendirmeniz gerekiyor.

Kova

Bugün birlikte vakit geçirmekten keyif aldığınız bir kişiyle eğlenceli ya da ileriye dönük planlar yapabilirsiniz. Yaratıcı fikirleriniz beğeniyle karşılanacak.

Balık
Hayatınızda veya kendinizde bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Geçmişte tasarladığınız bazı planları uygulamaya koymak isteyebilirsiniz.

X
YAZARIN DİĞER YAZILARI