"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Günlük burç yorumları

Koç
Bugünlerde size çok cazip görünen teklif veya fikirler üzerinde bir kez daha düşünmenizde fayda var. Zira anlatılanlar gerçek olmayabilir. Birkaç gün beklemeden hareket etmeyin.

Boğa
Gerçekçilikten uzak teklifler alabilirsiniz. Duyduklarınızın gerçek olma ihtimali düşük görünüyor. Olayları irdelemeden hareket etmemenizde fayda var.

İkizler
Yapmak zorunda olduğunuz işler veya sorumluluklarınız artıyor. Yakınınızdaki kişilere yerine getirmekte zorlanacağınız sözler veriyor olabilirsiniz, dikkat!

Yengeç
Enerjinizi tüketen ve sonuçları olumsuz olacağa benzeyen işlerle uğraşmak yerine, yaratıcılığınızı besleyecek işlere yönelmelisiniz.

Aslan
Bazı konuların gidişatı hakkında kafanızda soru işaretleri olabilir. Bu konularda güvendiğiniz kişilere danışmanız, gerekli yanıtları bulmanıza yardım edebilir.

Başak
Çok fazla çalışmanız, kendinize ve hobilerinize zaman ayırmanızı engelliyor olabilir. Yapılması gerekenlerle birlikte sosyal hayatınıza da zaman ayırmanız yerinde olur.

Terazi
Yakınınızdaki bir kişinin sizi cesaretlendirdiği konularla ilgili kafanızda soru işaretleri oluşabilir. Soracağınız açık sorular, bu konularda aradığınız yanıtları bulmanıza yardım edebilir.

Akrep
Olaylar neticelendiğinde karşınızdaki kişiler tarafından eleştirilmek istemiyorsanız, harekete geçmeden önce onların fikirlerini de almanızda fayda var.

Yay
Yakın bir arkadaşınıza veya meslektaşınıza yardımcı olma isteğiniz, yanlış değerlendirilebilir. Niyetinizi açıkça ortaya koyduğunuzdan emin olmalısınız.

Oğlak
Bugünlerde hayatınızda önemli bir değişiklik yapma arzusunda olabilirsiniz. İş hayatınızı yeni bir kulvara taşıyabilir, yeni bir ilgi alanına zaman ayırabilir veya bir alışkanlığınızı değiştirebilirsiniz.

Kova
Çevrenizdeki bazı kişilerin akıldan uzak, hatta saçma hareketleri sizi şaşırtabilir veya bu hareketler, şu günlerde daha fazla gözünüze batmaya başlayabilir.

Balık
Gerçekten olanlarla, size olması vaat edilen şeyler arasında fark var. Olayları tam olarak anlamadan, tepki vermemeniz yararınıza olur.

X
YAZARIN DİĞER YAZILARI