"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Günlük Burç Yorumları

Koç
Karşınıza çıkan kişiler güven telkin etmiyor olabilir. Her ne kadar bu kişilere güvenmek isteseniz de araştırdıkça ortaya çıkan şeyler olayları daha da anlaşılmaz hale getirebilir.

Boğa
Özel ilişkilerinizde veya işte rekabete dayalı çekişmeler yaşayabilirsiniz. Gerçekçi olmayan yaklaşımlar, sorumluluklarınız göz önüne alındığında, sizi zor durumda bırakabilir.

İkizler
Sizden oldukça farklı (herhangi bir açıdan) bir kişiyle ilgili gerçeklerle yüzleşmeniz gerekebilir. Dramatik tepkiler vermekten kaçının. Gizli düşmanlara ve sağlığınıza dikkat edin.

Yengeç
Cinsel yönü ağır basan bir ilişki konusunda yanılgıya düşebilirsiniz. Bazı verilmiş sözlerle ilgili sorunlar meydana gelebilir. Karşınızdaki kişinin sözlerine inanmakta zorlanabilirsiniz.

Aslan
İşteki veya özel yaşamınızdaki bir konu, sizi çok sinirlendirebilir. Bir iş arkadaşınızın veya partnerinizin üzerine fazla gitmeniz, kırılmasına neden olabilir.

Başak
İşyerinizde veya meslek yaşamınızı ilgilendiren konularda meydana gelen skandallara veya ofis içi dedikodularına karışabilirsiniz. Başkalarının özel hayatı sizin için sorunlara neden olmamalı.

Terazi
Birlikte olduğunuz kişiyi veya çocuğunuzu kafanızda idealize etmeniz veya hayatınızın merkezine koymanız, sizi zor durumda bırakabilir. İlişkilerinizin yararlarına odaklanmaktan başka yapmanız gereken işler var.

Akrep
Gelenekçi tutumlarınız sevdiklerinizle gerilim yaşamanıza neden olabilir. Bugün neler olup bittiği konusunda, asılsız fikirlere sahip olabilirsiniz. Şüphelenmek normal ama fikir yürütecek delillere sahip misiniz gerçekten?

Yay
Bazı sözleriniz, sevdiğiniz bir kişinin cesaretine veya kendine olan güvenine zarar verebilir. Kişilik özelliklerinize uygun daha iyimser bir hava sergilemeniz, karşınızdaki kişiyi etkilemenizi sağlayabilir.

Oğlak
Yaptığınız bir anlaşmada sorunlar oluşabilir ya da sizin anladıklarınızla, karşı tarafın anlattıkları birbirinden farklı olabilir, maddi sözler vermeden önce, birkaç gün zaman istemeniz olasılığı yüksek.

Kova
Aileniz ya da yakınlarınızla ilgili, yanıltıcı veya hayalci yaklaşımlar içerisinde olabilirsiniz. Kararsızlığınız üzerinizde, sorulan sorulara farklı saatlerde farklı cevaplar verebilirsiniz.

Balık
İletişim halinde olduğunuz kişileri dikkatli dinlememeniz veya söylediklerini önemsememeniz, sorunlara neden olabilir. Kendinizi yetersiz hissettiğiniz konuların anlaşılmasını önlemeye çalışabilirsiniz.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI