"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Günlük Burç Yorumları

Koç
Sosyal anlamda yoğun günlerdesiniz. Eğlenceli aktivitelere katılabilirsiniz. Maddi açıdan desteklenebilir veya arkanızdan iş yapmaya çalışan kişilerin farkına varabilirsiniz.

Boğa
Kariyerinizi veya iş hayatınızı ilgilendiren konularda hareketli günlerdesiniz. Sonlanmalar veya sonuçlanmalar (tamamlanan işler, görüşmeler, anlaşmalar vb.) söz konusu olabilir.

İkizler
İşi ve eğlenceyi birleştirebilirsiniz. Eğlenceli programlar nedeniyle işinizi ihmal etmemelisiniz. Seyahatler veya uzun olarak nitelendirilebilecek bir yola ziyaretler söz konusu olabilir. Önemli görüşmeler yapabilirsiniz.

Yengeç
Kesin kararlar alabileceğiniz günlerdesiniz. Enerjiniz yüksek ve işle, aşkla ya da maddi konularla ilgili tamamlayıcı gelişmeler yaşanabilir. Jüpiter desteği olmasını istediğiniz konularda size şans getiriyor.

Aslan
İkili ilişkilerinizde (iş, aşk veya aile) sonlanmalar veya sonuçlanma enerjisi söz konusu. Alacağınız kararlarda yanılmayacaksınız. Tatil planları yapabilirsiniz.

Başak
Önünüze gelen işler veya bazı planlar yeni bir yoğunluğun kapısını aralayabilir. Sağlığınızı ihmal etmemeniz gereken günlerdesiniz. Maddi konularda ya da evinizi ilgilendiren başlıklarda ilginç gelişmeler söz konusu olabilir.

Terazi
Aşk veya iş hayatınızı ilgilendiren konularda şanslı etkiler altındasınız. Gerilimi doğru yönetip kazanan taraf olabilirsiniz. Sevgi temalı ilişkilerinizde ya da iş hayatınızda yeni başlangıçlar söz konusu olabilir.

Akrep
Evinizle ilgili konularda hareketlilik var. Tadilat, dekorasyon, alım satım ve kiralama türünde işler hız kazanıyor ya da aile üyeleriyle ilişkiler türlü gelişmeler nedeniyle zaman alıcı olabilir.

Yay
Şehir içi uzak yol olarak tanımlanabilecek ziyaretler veya seyahatler söz konusu olabilir. Maddi açıdan da gelişmelere açık günler.

Oğlak
Yaşadığınız yeri, ailenizi veya ev temalı konuları ilgilendiren kafa karışıklıkları söz konusu olabilir. Sonuçlanma enerjisi askıdaki maddi sorunları çözebilir ya da farklı alanlarda bazı başlıklarda sonlanma ya da tamamlanma etkisi hissedilebilir.

Kova
İş hayatınızı, toplum içindeki duruşunuzu veya kariyerinizi ilgilendiren konularda gelişmeler yaşadığınız günlerdesiniz. Geleceğinizi, yaşadığınız çevreyi veya kariyerinizi ilgilendiren yeni planlar yapabilirsiniz.

Balık
Yaratıcılığınız artıyor. İkili ilişkilerinizde zorluk yaşamış olsanız bile, tamiri mümkün kılan enerjilerden faydalanabilirsiniz. Sağlığınızı ihmal etmemelisiniz.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI