"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Günlük burç yorumları

Koç
Çözüm üretme yeteneğiniz oldukça etkileyici görünüyor. Özgün kişilerden gelen teklifler veya ilgi derinliğinize ve bilginize göre çeşitlenecek. Birlikte iş yapmayı tercih ettiğiniz kişiler maddi açıdan geleceğinize de şekil verebilir. Yapılan bir yol ya da seyahat geleceğinizi değiştirebilir.

Boğa
Zarafetiniz ve sadakatiniz ortaya çıkabilecek olası duygusal patlamaların önüne geçebilir. İletişime, romantik ilişkilerinize ve işinize odaklanmalı, dedikodulardan ve işinize karışan kişilerden uzak durmalısınız. Beklenmedik bir maddi değişiklik söz konusu olabilir.

İkizler
Fiziksel mücadele ya da rekabet gerektiren ortamlarda kendinizi gösterebilir veya sizinle aynı amaçları paylaşan kişilerle yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Günlük rutininizde yapacağınız değişiklikler iyimserliğinizi artırabilir.

Yengeç
Çok fazla görev veya iş yüklenebilir ya da düşüncesizce para harcayabilirsiniz. Biraz yavaşlamalı ve doğru seçimleri yapmanızı sağlayacak bilgileri elde etmeye çalışmalısınız. Aşk hayatınız ön planda, ama aşırı harcamalardan kaçınmanız gerekiyor.

Aslan
Seçeneklerinizi gözden geçirmelisiniz. Özel yaşamınızda, ilişkilerinizde veya işbirliklerinizde bazı değişiklikler yapmayı planlıyorsunuz, ancak bu durumun ailenizi, arkadaşlarınızı veya imajınızı nasıl etkileyeceğini de hesaplamanız gerekiyor. Planlarınızı şimdilik gizli tutmanızda fayda var.

Başak
Sizden farklı düşünen kişilerle bir araya gelmenizi ya da bazı şeyleri farklı ele almanızı sağlayacak aktivitelerde bulunmalısınız. Öğreneceğiniz ve kazanacağınız şeyler geleceğinizle ilgili daha az güvensiz hissetmenize katkıda bulunabilir.

Terazi
Yaptığınız işler özel hayatınızı veya iş yaşamınızda imajınızı etkileyecekse daha dikkatli hareket etmenizde fayda var. Bitirilmesi önemli şeylere öncelik tanımalı, pişman olacağınız ya da geri döndürülmesi zor durumlardan kaçınmalısınız.

Akrep
Maddi bir konu, bir anlaşma veya sağlıkla ilgili bir gelişme sizi zayıf düşürebilir. Olumsuz tesadüflere ya da gelişmelere olumlu yaklaşarak üstesinden gelebilirsiniz. Belli engellemelere rağmen aşk hayatınızda olumlu gelişmeler var.

Yay
Dikkatle dinlememeniz durumunda sunulan şeyleri veya teklifleri yanlış yorumlayabilirsiniz. Parasal konuları nasıl yönettiğiniz fark yaratmanızı sağlayabilir. Zekice yatırımlar veya alım-satım işleri söz konusu olabilir. Doğrulara bağlı kalmalısınız!

Oğlak
Sahip olduğunuz şeyleri korumalı, ilişkilerinizi dikkatle ele almalısınız. Belli değişiklikler yapmak istiyorsunuz ama önemli bir karar almak için gerekli her bilgiyi edinmemiş olabilirsiniz. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler var.

Kova
Duygusal konulardaki alışılmadık gelişmeler nedeniyle harekete geçmeniz gerekebilir. Sakin olmalı ve belli adımlar atmaya değeceğinden emin olmadan belli işbirliklerine girmemeye özen göstermelisiniz. Araştırmaları sıklaştırmak gerekiyor.

Balık
Ufak tefek rahatsızlıkların sebebi geçmişte yaşananlar olabilir. Sevdiğiniz kişilerle vakit geçirirseniz pişman olmayacaksınız. Yaratıcılığınızı kullanarak popülerliğinizi artıracak fikirler ve çözümler geliştirebilirsiniz. Aşk hayatınız umut vaat ediyor.

X