"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Günlük burç yorumları

KOÇ   21 Mart-19 Nisan
Herkes sizin kadar akıllı olmayabilir. Çevrenizdekiler sizden ısrarla bazı şeyleri anlatmanızı talep ettiğinde, bu söylediğimi hatırlayın...

BOĞA   20 Nisan-20 Mayıs
Bugünlerde ilginç, hatta trajikomik bir olay yaşadıysanız, kendinize bu olaydan nasıl bir sonuç çıkarmanız gerektiğini sormalısınız.

İKİZLER   21 Mayıs-21 Haziran
Tamamen kurgulandığını düşündüğünüz bir anlaşma veya plan, aniden alakasız bir hale dönüşebilir. Tepki vermeden önce sakin olmalı ve iyi düşünmelisiniz.

YENGEÇ   22 Haziran-22 Temmuz
Bazı beklenmedik olayların, hedefinize giden yolda kestirme bir patika oluşturabileceğini düşünmelisiniz. Beklenmedik gelişmeler, her zaman olumsuz sonuçlanmaz.

ASLAN   23 Temmuz-22 Ağustos
Çevrenizdekilerin sizin söylediğiniz yoldan ilerlememesini veya fikirlerinize karşı çıkmasını kişisel algılamamalısınız. En zekice yol, söylenenleri yok saymak olabilir!

BAŞAK   23 Ağustos-22 Eylül
Basit bir girişiminiz size şu an dünyadaki en karmaşık olay gibi görünebilir. Bu olayla uğraşmayı bir-iki gün ertelemenizde fayda var.

TERAZİ 23 Eylül 22-Ekim
Bilgisayar problemlerinden bankamatik sorunlarına kadar pek çok konuda aksilik yaşarsanız, sinirlenmeyin. Önümüzdeki günlerde her şey yoluna girecektir.

AKREP   23 Ekim-21 Kasım
Bazı konularda sizi tartışma ortamına çekmek isteyen kişiler olabilir. Kendi fikirlerinize sahip çıkmalı ve diğerlerinin söylediklerini duymazdan gelmelisiniz.

YAY   22 Kasım-21 Aralık
Bakış açınızın doğruluğundan eminseniz, verdiğiniz sözlere ya da yaptığınız anlaşmalara katkı sağlayacak her şeye açıksanız, önünüzde hiçbir şey duramaz.

OĞLAK   22 Aral›k-19 Ocak
İlişkileriniz hakkındaki açıklamalar sizi savunmasız yakalayabilir. Kömürden altın ortaya çıkarabilecek yapıda biri olduğunuzdan, süreci doğru yönetebilirsiniz.

KOVA   20 Ocak-18 Şubat
Bazı kişiler, gizli bilgileri açığa çıkardığınıza inanıyor olabilir. Yaptınız ya da yapmadınız, önemli olan sonuna kadar inkar etmeniz olacak galiba!

BALIK   19 Şubat- 20 Mart
Bazı kişilerin ne istediklerini sorgulayabilirsiniz. Tahminlerinizi netleştirmeden önce ortaya çıkan şeyleri doğru görmeniz gerekiyor.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI