"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Günlük Burç Yorumları

Koç
Yeni bir işe veya pozisyona talip olabilir, başvurularda bulunabilirsiniz. Sevdiğiniz işleri yaparak para kazanma veya kâr elde etme olasılığınız yüksek veya bu konularda ufaklı büyüklü fırsatlar doğabilir. Romantik açıdan da olumlu bir gün, yeni kişilerle tanışılabilir.
 
Boğa
Kafanızı duvarlara vurmak yerine, daha kolay şartlarda ilerlemeye çalışmanız sizin için daha uygun olmaz mı? Ne dersiniz? Duygusal ve maddi konuları birbirine karıştırmamak lazım. Suçluluk duygusuna bağlı bağışlar veya maddi yardım ve harcamalar söz konusu olabilir. Kişiliğinize zarar vermeden veya maddi açıdan kısıtlanmadan fark yaratabilmenin yolları üzerine düşünmelisiniz.

İkizler
İlişkilerde karışıklık veya karışık ilişkiler tekrar gündemde. Ancak, endişeye gerek yok, her şey kısa sürede çözüme kavuşuyor. Özel yaşamınızı veya iş hayatınızı ilgilendiren konularda vizyonsuzluğa bağlı belirsizlikler veya kararsızlıklar oluşabilir. Yanlış bilgiler vermekle suçlanabilirsiniz. Yeteneklerinizi veya dış görünüşünüzü iyileştirmek için bazı girişimlerde bulunabilirsiniz.
 
Yengeç
Yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz veya belli seçimler yapmanız gerekebilir. Çok parlak bir öneri veya teklifin diğer olasılıkları gölgelemesine izin vermemelisiniz. Sizin için en iyi şeyi anlamak için zaman gerekiyor. Hızlı ilerlememekte fayda var, ancak sembolik de olsa ufak adımlar atılması gerekiyor.
 
Aslan
Bazı konularda hazırlıksız yakalanabilirsiniz veya bazı soruları cevaplamak için size baskı kuran kişiler olabilir. Bilgi edinmeden cevap vermemeye özen gösterin. Yeni şeyler deneyerek veya alışılmadık yerlere seyahat ederek hayatınızda değişiklikler yapabilirsiniz. Duygusal anlamda bağlandığınız şeylerden açıkça bahsetmeniz neler yapabileceğinizin anlaşılmasını sağlayabilir.
 
Başak
Birlikte olduğunuz kişilerle yaşadıklarınızı veya genel anlamda gidişatınızı gözden geçirebilirsiniz. Bir meslektaşınızla veya otorite konumundaki bir kişiyle yaşanabilecek problemler duygusal anlamda hatalara neden olabilir! Pozisyonunuzu garantiye almak için çalışmalısınız.
 
Terazi

Başkalarının savlarını, söylediklerini ya da tezlerini doğruluğunu araştırmadan kabul ederseniz kendinizi bir döngünün içinde bulabilirsiniz. Evinizde çalışma veya rahat etme koşullarınızı iyileştiren değişiklikler yapabilirsiniz. Harcamalarınızı dengelemek istiyorsanız ciddi bir bütçe yapmalısınız. Bir ilişki ya da işbirliğinizdeki değişim gelişimi de beraberinde getirebilir.
 
Akrep
Yeni şeyler öğrenme ve büyüyüp genişleme isteğiniz bunu zorlaştırabilir, ama karşıt fikirli kişilerle karşılaşmaktan kaçınmalısınız. Diğerlerine karşı çıkılsa da, siz kendi ihtiyaçlarınızı dile getirmekte ısrar edebilirsiniz. İsteklerinizin arkasında durmanız uzlaşarak elde edeceklerinizden daha fazla şey vaat ediyor olabilir. Sizi kısıtlayan veya engellemeye çalışan kişiler söz konusu.
 
Yay
Geçmişte sizi sınırlayan ilişkiler içine girdiniz ama artık haklarınızı aramayı tercih ediyorsunuz. Duyduklarınız veya söylenenler doğru olmayabilir. Durumu net görebilmeniz için sadece güvendiğiniz kişilere soru yöneltmelisiniz. Ufukta aşk var ve özel bir ilişki veya işbirliği hayatınızı maddi, manevi veya fiziksel açıdan güzelleştirebilir.
 
Oğlak

Bakış açınızdan emin değilseniz, çevrenizdeki kişileri de yanıltmamalısınız. Karışık sinyaller göndermeniz olayları daha da karışık hale getirebilir. İş çevrenizde özel hayatınızla ilgili bilgilerinizi kullanan bir kişiye dikkat edin. İmajınızı korumalı, işinizi en iyi şekilde yerine getirmeli ve politik davranmalısınız.
 
Kova
Elinizde olmayanlara üzülmek yerine elinizdekilerle yararlı şeyler ortaya çıkartmaya çalışmalısınız. Değişkenliğiniz kişilerin hakkınızda türlü fikirler yürütmesine sebep olabilir. Özel hayatınıza ilişkin bir fırsat yer değişikliğine sebep olabilir. Aşk hayatınız açısından olumlu gelişmeler var.
 
Balık
Belli tercihlerinizin gerçekleşmesini sağlayabilecek bilgiler ortaya çıkabilir. En başta, yapılması gereken değişiklikler rahatsızlık yaratsa da, sonuçlar hepsini unutturacaktır. Özel evraklarınızı gözden geçirin. Hizmet veya yeteneklerinizi güncellemeli ya da hukuki açıdan sorun yaratabilecek bir problem hakkında bilen bir kişiyle konuşmalısınız.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI