"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Günlük burç yorumları

Koç
Bütçenizi gözden geçirebilir ve gerekli değişiklikleri yapabilirsiniz. Yaratıcı bir fikriniz sayesinde yılsonuna kadar belli bir tasarruf söz konusu olabilir. Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınızla konuşarak ilişkinizin son durumunu gözden geçirebilirsiniz.

Boğa
İkili ilişkilerinizde yapacağınız araştırmaların faydasını görebilirsiniz. Şu günlerde yapacağınız ufak hamleler diğerlerinin ne düşündüğünü ve gelecek planlarını anlamanızı sağlayabilir. Satır aralarını okumanız en iyi şekilde hareket etmenizi sağlayacaktır.

İkizler
Yüzleşmeler için uygun bir gün değil. Aşırı tepkiler verme eğiliminiz geleceğinizi etkileyebilecek bir kişiyle sorun yaşamanıza neden olabilir. Sakinliğinizi korumalı ve size verilen bir işi hızlandırmalısınız.

Yengeç
Çekiciliğinizi kullanarak fikirlerinizi dile getirmeniz bazı kişilerden destek almanızı ve sizinle daha fazla zaman geçirmek isteyecek kişilerin ilgisini çekmenizi sağlayabilir. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler var.

Aslan
Ertelemeler, gecikmeler, size karışan kişiler veya problemler planlarınızı aksatabilir. Son dakika değişiklikleri yapmaya hazır olun. Başkalarının yaptıklarına ya da söylediklerine takılmak yerine kendi bildiğinizi yapmanız sizi herkesin gözünde değerli kılacak.

Başak
Her şeyi kendiniz halletmekten vazgeçmeli ve yardıma ihtiyacınız olduğunu kabul etmelisiniz. Başkalarıyla birlikte çalışabilme yeteneğiniz yeni arkadaşlıkları ve teklifleri gündeme taşıyor. Az konuşup çok çalışma zamanı.

Terazi
Geçmişi hatırlamanız ilerlemenizi kolaylaştırabilir. Yolculamaya hazırladığımız yılda neleri başardığınızı, engelleri, üzüntüleri, aşkları ve hayal kırıklıklarını düşünüp, önümüzdeki yılı buna göre planlamalısınız. Size karışan kişilerden uzaklaşın.

Akrep
Kafanızdakileri dile getirmeniz diğerlerine ilham verebilir ve yardımcı olmalarını sağlayabilir. Cesaretiniz, istikrarınız ve hırsınız gereken etkiyi bırakmanızı sağlayabilir. En önemli ilişkinizi en ön sıraya almanız gerekiyor.

Yay
Çevrenizi güzelleştirebilir, hayatınızı renklendirebilir ve kendinizi daha güvende ve rahat hissettiğiniz yöne ilerleyebilirsiniz. Bir sırrı açıklamamak için elinizden geleni yapmazsanız imajınız zarar görebilir.

Oğlak
Kafanızdan geçenleri söylemeli ve başladıklarınızı bitirmelisiniz. Verilen sözlerin yerine getirilmesi gerekiyor. Arkadaşlarınızla, meslektaşlarınızla veya sevgilinizle ilişkilerinizde olumlu gelişmeler var. İletişim ağınızı canlı tutun.

Kova
Kuralları ya da şartları zorlayan kişilerle ilişkilerinizde problemlerle karşılaşabilirsiniz. Karşıt görüşlerle karşılaşmamak için işleri halletme biçiminizi veya yaşam tarzınızı gözden geçirebilirsiniz.

Balık
Dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz. Her anlatılanı ciddiye almadan önce size anlatılanları düşünebilirsiniz. Her şeyin fazlası zarar verici olabilir. Zamanınızı iyi ve kârlı kullanmalısınız.

X