"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Günlük burç yorumları

Koç
Yanılgılara sebebiyet vermemek için aklınızı ve duygularınızı yönetmeye çalışınız. Endişe ve takıntılarınız sevdiğiniz kişiyi kıskanmanıza da yol açabilir.
 
Boğa
Düşüncelerinizi parasal konulara yönlendirmekten ziyade sanatsal olaylara eğilmenizi tavsiye ederiz. Böylelikle karşılaşacağınız sürprizlere karşı daha mantıklı yaklaşımlar gösterebilirsiniz.

İkizler
Gün içinde hayallerinizi süsleyen düşüncelerinizi kelimelere dökebilir, sevdiğinizi ya da çevrenizdekileri olumlu etkileyebilirsiniz. Duygularınızı kolay ifade edebileceğiniz bir gün geçireceksiniz.

Yengeç
Bugün finansal konularda içinizden yükselen sese kulak veriniz ve güzel sürprizlere kendinizi hazırlayınız. İşyerinizde yaratıcılığınızı ortaya koymada, sezgileriniz ve bilinçaltınız size yardım edecektir.

Aslan
Sezgisel gücünüz de karşılaşacağınız kişiyi daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. O yüzden gün içinde içsel duygularınıza kulak veriniz. Diğer günlerde doğanlar aşk anlayışlarında hayallerini idealize edebilecekleri bir gün yaşayacaklar.

Başak
Bugün sevdiğinize duygularınızdan ziyade mantığınızla yaklaşmaya çalışınız. Çünkü duygularınızdan yükselen karamsarlığınızı ve yetersizlik korkularınızı mantığınızla yenme potansiyeliniz var. Kendinizi ona ispat etmek zorunda hissetmeyiniz.

Terazi
Yakın çevrenizden bir dostunuz ya da kardeşinizle yaşayacağınız tartışma canınızın sıkılmasına neden olabilir. Ama hadiseyi büyütmeniz için bir neden yok. Eğer sorunu kendi haline ve zamana bırakabilirseniz, kolayca hallolduğunu göreceksiniz.

Akrep
Aşk hayatınızın daha doygun bir seviyeye ulaşmasını istiyorsanız, beraberliğinize entelektüel bir boyut kazandırmalısınız.

Yay
Bugün işyerinizde uzun zamandır istediğiniz konular gündemde tekrar yerini bulacak ve iyimser duygu ve düşünceleriniz nedeniyle olumlu sonuçlar alacaksınız. Finansal konulardaki şansınız bugün yüzünüzü güldürecek.

Oğlak
Bu yıl aşk kapınızda. Hayal gücünüz ve sezgileriniz bu kapıyı açmanız için size fırsatlar verecek ve düşüncelerinizi güzel ifade ederek aşk anlayışınızda yeni başlangıçlar yaratabileceksiniz. İyimser tavrınız çevrenizde beğeni toplayacak ve dikkat çekeceksiniz.

Kova
Gün içinde aşk hayatınızda karşılaşacağınız sürpriz olaylar bazı endişe ve korkularınızı tetikleyebilir. Sevdiğiniz kişiyle ilgili öğreneceğiniz ve hiç beklemediğiniz olaylar neticesinde karamsarlığa kapılabilirsiniz.

Balık
Yeni kazanç imkanlarını ve projeleri değerlendirmek için enerji toplamaya ihtiyacınız var. Bugün içinizdeki değişim arzuları uyanabilir. Farklı istekler içine girebilir, bu isteklerinizi paylaşabilecek kişilerle sohbet edebilirsiniz.

X