"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Günlük burç yorumları

Koç
Tecrübelerinizden faydalanmak isteyen kişiler sınırlarını aşabilir ve sizi zor durumda bırakabilirler. Sizden ricada bulunan kişilere yetişmekte zorlanabilirsiniz.

Boğa
Kafanız karışık olabilir ya da halletmeniz gereken pek çok şey var. Sizi gerçekten rahatsız eden şeyleri açıkça tartışmak isteyebilirsiniz. Yumuşak bir tavır belirlemeye çalışmalısınız.

İkizler
Tanışacağınız yeni kişilere veya yeni bir gruba yapmayı planladıklarınızı anlatmak isteyebilirsiniz. Karşı tarafı etkilemeniz kaçınılmaz görünüyor. Olumlu bir iş seyahati yapılabilir.

Yengeç
Genelde verici bir yapınız var. Ancak bugünlerde çok fazla beklenti içerisinde bulunan bir kişi sizi sıkıntıya sokabilir. Size yük olan kişilerden kurtulmak isteyebilirsiniz.

Aslan
Tutkulu davranışlarınız artıyor. Bu durum aynı zamanda tutkulu ilişkiler anlamına da gelebilir. Size karşı çok fazla özveride bulunan kişilere dikkat edin. Ailede sorunlar yaşanabilir.

Başak
Sizi çok fazla rahatsız eden ailevi bir konuda, güvendiğiniz kişilerin fikirlerini alabilirsiniz. Dürüst olmazsanız, olayların çözülmesi zor görünüyor. Açık konuşmalı ve probleme odaklanmalısınız.

Terazi
Olayları gerçekte olduğu gibi görmüyor olabilirsiniz. İleride pişman olacağınız şeyler söyleme ihtimaliniz yüksek. Sevdiklerinizle problemler yaşanabilir, dikkat!

Akrep
Ciddiye aldığınız konularda hızlı hareket etmek istemeniz, sizinle aynı şekilde düşünen kişilerle bir araya gelmenizi sağlayabilir. Değişime hazır olun.

Yay
Maddi konularda sıkıntılı durumlar oluşabilir, duygularınızı kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Aşırı harcamalar sizi zor durumda bırakabilir.

Oğlak
Size bedel ödetmeye çalışan veya sizi çok olumlu görünmeyen bir tablonun içine sokmaya gayret eden kişiler olabilir. İstemediğiniz hiçbir şeyi onaylamamalısınız.

Kova
Fikir karmaşası yaşayan kişiler nedeniyle sinirlerinizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Çok fazla ortak noktanız olan birisinden hoşlanmaya başlayabilirsiniz.

Balık
Alışılmadık şekilde kazanç sağlayabilirsiniz. Bugünlerde yapacağınız seçimler, maddi durumunuz üzerinde uzun süreli etkiler yapabilir.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI