Güney Rotary Meslek Hizmet Ödülü 52 yıllık emekçiye verildi - Son Dakika Adana Haberleri
Adana Haberleri

ADANA HABERLERİ

  Güney Rotary Meslek Hizmet Ödülü 52 yıllık emekçiye verildi

  DHA
  21 Nisan 2017 - 15:27Son Güncelleme : 21 Nisan 2017 - 15:27

  Güney Rotary Meslek Hizmet Ödülü 52 yıllık emekçiye verildi

  Adnan POYRAZ/ADANA(DHA)ADANA Güney Rotary Kulübü, 2017 yılı Meslek Hizmet Ödülü'nü bu yıl Park Zirve Onbaşılar'ın 82 yaşındaki 52 yıllık şef garsonu İsmail Canbaz'a verdi.
  Dönem Başkanı Oral Korurlar, "52 yıllık emekçi İsmail Canbaz bizim için bir bilim adamı, sanatçı, yönetici gibi önemli bir değerdir. Çünkü, kendisi 52 yıldır hizmet sektöründe Adana'nın yetiştirdiği bir çok sanayici, işadamı, sanatçı, bilim adamı ve sporcusuna çalıştığı restoranlarda hizmet sunmuştur. Onlarda dostluklar kurmuştur. 82 yaşında olmasına rağmen Park Zirve Onbaşılar Kebap'ta iş yaşamını sürdürmektedir. Adana Güney Rotary ailesi olarak 2017 yılı Meslek Hizmet Ödülü'nü ömrünü işine adamış bir emekçiye vermekten dolayı çok mutluluyuz. Kendisini bir kez daha kutluyoruz" dedi.
  Başkan Korurlar konuşmasına şöyle devam etti "Sayın İsmail Canbaz'ın mesleğinde özveriyle sürdürmüş hizmet idealini kutlar, yöresine yurduna yapacağı yeni hizmetlerde başarılarının devamını dilerim."
  Divan Oteli'nde yapılan Güney Rotary Meslek Hizmet Ödülü törenine İsmail Canbaz ile birlikte Park Zirve Onbaşılar Kebap İşletmecisi Tayyar Zaimoğlu da katıldı. Güney Rotary üyeleri Canbaz'ı 52 yıllık hizmetinden dolayı ayakta alkışladı. Güney Rotary Kulübü, 2017 yılı Meslek Hizmet Ödülü'nü Dönem Başkanı Oral Korurlar'dan alan İsmail Canbaz, çok duygulanırken konuşmakta da zorlanarak "Beni çok mutlu ettiniz. Hatırlanmak çok güzel. Onur duydum" dedi.
  AP(AP)21.4.2017 FOTOGRAF

  Etiketler:
  YASAL BİLGİLENDİRMEHurriyet.com.tr’nin Yerel Haberler bölümünde, DHA ve İHA’nın abonelerine gönderdiği haberler otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde bu bölüme editoryal müdahalede bulunmamaktadır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.
  AdanaBugün31 ºCAçık
  • Pazr30 ºC
  • Pzts28 ºC
  • Salı26 ºC
  • Çarş26 ºC
  • Perş25 ºC
  • Cuma25 ºC

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı