Dünya Haberleri

DÜNYA

  Güney Kıbrıs’ta turiste tekneli seks tuzağı

  20 Temmuz 2009 - 00:00Son Güncelleme : 20 Temmuz 2009 - 11:48

  İsveç medyası, Kıbrıs Rum Kesimi’nde alkol ve uyuşturucunun su gibi ikram edildiği ve turistlerin sarhoş olduktan sonra seks partilerinin yapıldığı tekne turlarından skandal görüntüleri yayınladı.

  İŞTE REZALETİN FOTOĞRAFLARI

  Aya Napa tatil beldesindeki şoke eden görüntülerin ardından İskandinav ülkelerinde faaliyet gösteren turizm şirketleri, tatil paketlerinden Kıbrıs’ı çıkarmaya başladı.    

  Yüzen genelev

  Rum kesimindeki skandal, İsveç VG gazetesi ve televizyon muhabirlerinin, turist kılığında haftanın her günü yapılan turlardan birine katılmasıyla ortaya çıktı. İsveçli gazeteciler, turlara katılanların çoğunun başlarına ne geleceğinden habersiz ve yaşadıklarından şoke olduğunu, aşırı alkol tüketiminin ardından teknenin bir anda yüzen genelev haline geldiğini belirttiler.

  Muhabirler, haberlerinde tur adı altındaki seks tuzağını şöyle anlattı:

  "Rum tekne turu pazarlamacıları, otellere kadar gelip çok cazip tekliflerde karşınıza çıkıyor. Limanı dolaşırsanız, tüm tekne turlarının önünde bedava ve limitsiz içki ilanlarını görüyorsunuz. Kameramanım ve ben 50 Euro karşılığında bu turlardan birine katılmak istedik. Turistik amaçlı tekne içinde görüntü çekmek istediğimizi söyleyince izin verdiler. Her şey normal bir tekne turu gibi başlıyor.

  Kızlara çok içki

  Sonra seksi kostümler içinde sınırsız içki servisi başlıyor. Sürekli içki ve ardında da akla hayale gelmeyecek seks görüntüleri başlıyor. Her şey en az 100 kişinin katıldığı turlarda yaşanıyor. Özellikle genç kızlara daha fazla içki veriliyor. Teknelerin içinde de özel odalar var. Tekne yüzen genelev haline geliyor."

  Gitmiyorlar

  İsveç gazete ve televizyonlarında seks turlarının yayınlanmasının ardından İskandinav ülkelerinde turizm şirketleri Rum kesiminden uzak durmaya başladı. StarTour şirketi operatörü Elisabeth Larsen-Vonstett ve Wing Travel direktörü Marie-Anne Zachrisson, Rum yönetimine turistik gezi pazarlamaktan artık uzak duracaklarını belirtti.

  Etiketler:
  Okuyucu Yorumları { Toplam 120 Yorum }
  • ufuk ufuk 20.7.2009 22:21:31
   sanki türkiye cok iyide,aynı şey bizdede var...
  • ARZU CAN 20.7.2009 22:16:22
   ne tuhaf mılletız,küçük çocuklara tecavüz bizde ,töre cinayeti bizde ,kapalı toplumlarda her türlü sapkınlık bizde ,ne o turist geldi eglendi diye namus bekciliği yapıyoruz.Kendiyle bu kadar çelişen bir toplum olabilirmi?<br>yargılayanları bu tekneye alsalar gitmem demezler<br>
  • nakuyo tasaki 20.7.2009 21:59:46
   ya sadece meraktan soruyorum, seks nerde yapılmış:) ben resimlerde aşırı alkollü öpüşen birkaç kişi gördüm ki bu tür görüntülere her turistik bölgede belli bir saatten sonra rastlayabilirsin.
  • Refik Göker 20.7.2009 21:45:48
   Sanki bodrum ve diğerleri çok ahlaklıda..
  • KORAY CORAIL 20.7.2009 21:44:29
   Yorumlarınızı anlayamıyorum.<br>Güney Kıbrıs gibi hiçbirözelliği olmayan bir coğrafyanın en az ülkemiz kadar ilgi çekmesinin nedenini belgeleyen bu fotoğraflarla ülkemizi nasıl kıyaslayabiliyorsunuz gerçekten anlayamıyorum.<br>Adamlar adayı alternatif Amsterdam'a çevirmişler....
  • Yildiz Gözlüm 20.7.2009 21:42:11
   avrupalilar cok namusluymus gibi davranmasinlar, onlar icki icip sonrada sex icin gitmiyorlar mi sanki yalniz tatile? hem avrupalilar sarhos olmasalar bile yaparlar bunlari - genis insanlar sonucta! millete namus bekciligi yapiyormus gibi görünüyorlar, adamlarin hayat felsefesi bu!
   
  HaberlerkapışmakampGATAgözaltıdarbe girişimiKuzey KoreABD