« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Güneş'ten anlamlı ziyaret

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş liseden öğretmeni olan Hayri Gür'ü evinde ziyaret etti.

A.A
SON GÜNCELLEME

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş ve  Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Trabzon Lisesi'nden Beden  Eğitimi öğretmenleri olan ve Trabzon'a eğitim ve sporda büyük hizmetler veren  Hayri Gür'ü evinde ziyaret etti.

Hayri Gür, ziyaretin kendisini çok mutlu ettiğini belirterek, “İki eski  öğrencimi karşımda görmek beni çok mutlu etti. Gönlüm hep Şenol Güneş'in takımın  başına gelmesinden yanaydı. Bu gelişme beni çok mutlu etti. İnşallah bundan sonra  istikrar sağlanır ve Şenol hoca uzun yıllar takımın başında kalır” dedi.

Kadronun yerli oyunculardan oluşmasını arzu ettiğini vurgulayan Gür,  “Bölgemiz tam bir futbolcu yuvası. Bu özellikten yararlanmak gerekir. İyi bir  taramayla beraber tıpkı eski günlerdeki gibi yerli ve kaliteli oyunculardan  oluşan bir kadro kurulabilir” diye konuştu.

Kulüp asbaşkanı Hacısalihoğlu ve Şenol Güneş, Gür'ün fikirlerinin  kendileri için çok önemli olduğunu vurgulayarak, kendisine kulübün gelecekle  ilgili plan ve projeleriyle ilgili bilgi verdiler.

Ziyaret sonunda Gür'e üzerinde isminin yazılı olduğu bir forma hediye  edildi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler