ANKARA HABERLERİ

'Güneşe Türküler' Başkan Yaşar'a plaket getirdi

DHA
29.03.2016 - 11:33Son Güncelleme :
DHA

ANKARA, (DHA)- TMMOB Başkanvekili Selim Ulukan ve 25'inci dönem yönetim kurulu üyeleri, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar'ı makamında ziyaret ederek, Şubat ayında Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezi'nde düzenledikleri “Güneşe Türkülerö adlı konsere katkılarından dolayı plaket verdi.
TMMOB İLE YAPTIĞIMIZ İŞBİRLİĞİNDEN MEMNUNUZ
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Yaşar, "Sizlerle birlikte vatandaşlarımızı belli konularda bilinçlendiriyoruz. Onlarla toplantılar yapıyoruz. Sizlerle Yenimahalle halkının yararına tüm çalışmalarda birlikte olmaya ve destek olmaya hazırız. TMMOB ile yapmış olduğumuz işbirliğinden memnunuz. Amacımız herkesin yaşamaktan mutlu olduğu bir Yenimahalle" dedi.
DAHA ÇOK GÜZEL İŞLERE İMZA ATACAĞIZ
Yenimahalle Belediyesi ile çalışmaktan onur duyduklarını dile getiren üyeler ise vatandaşları bilinçlendirmek için yapılan bilgilendirme toplantılarına değindi. Üyeler, "Birlikte kahvehanelerde güvenli asansör konulu toplantılara imza attık. Apartman yöneticilerini ve vatandaşları buralarda bir araya getirerek, bilinçlendirdik. Çok güzel bir çalışma oldu. Daha çok güzel işlere imza atacağız. Vatandaşın sağlığı ve güvenliği için çalışacağız" dedi.
FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden 'Güneşe Türküler' Başkan Yaşar'a plaket getirdi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Mart 2016 tarihinde saat 11 33’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça 'Güneşe Türküler' Başkan Yaşar'a plaket getirdi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı