« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Güneş tabuları yıkmak istiyor

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, “Trabzon'dan artık oyuncu çıkmıyor” anlayışını yıkmak istediklerini söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Güneş, 48. Motorlu Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Muhittin Yenikeçeci, kulüp asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Ali Özbak, kurul başkanları, yönetim kurulu üyeleri, ilçe belediye başkanları, sivil toplum örgütü temsilcileri, eski kulüp yöneticileri, yerel gazete ve televizyonların imtiyaz sahipleriyle Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde verilen yemekte bir araya geldi.

Güneş, burada yaptığı konuşmada, birlik ve beraberliğin Trabzonspor'un başarıya ulaşmasındaki önemine değinerek, “Oyuncularımızın şehirden kopmamasını sağlamak en önemli görevlerimizin başında geliyor. Güzel bir oyuncu grubumuz var. Daha önemlisi Trabzonspor'un bir gücü var. Bundan sonra çok daha birlikte olup çalışacağız ve sizlere layık bir Trabzonspor ortaya koyacağız” dedi.

Kentte çok sık konuşulan 'Trabzon'dan artık oyuncu çıkmıyor' anlayışını da yıkmak istediklerini ifade eden Güneş, “Ama Trabzonspor bölgesel bir takım olmasına rağmen evrensel bir kulüp olmak zorundadır. O yüzden dünya takımı olurken de buradaki insanlara çok iş düşüyor. Sizlerin temsil ettiği değerler, biz hocalar ve oyuncularımızda olacaktır. Bu şehrin tüm potansiyeli birlikte olmalı. Trabzonspor'da birlik beraberliğe ve sevgi saygıya ihtiyaç var. Sizlerden beklentimiz bizlere destek olmanız” diye konuştu.

Teknik direktör Güneş, katılımcılara hediye edilen ve üzerinde “Şenol Güneş” yazan Trabzonspor formalarını imzaladı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler