« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Güneş: İyi ama yeterli değil

Göreve gelmesinin ardından bordo mavili takıma yeni bir hava getiren Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, geldikleri noktanın iyi, ancak yeterli olmadığını söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Güneş, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında, Gaziantepspor'la yaptıkları Türkiye Kupası maçında iyi oynadıklarını ve maçın keyifle izlendiğini belirterek, “Ekip olarak yorulduk, ancak maçtan mutlu olarak ayrıldık. Trabzonspor taraftarı oyuncularla bütünleşti, oyuncular da taraftarı arkasına aldı. Bizim isteğimiz de taraftar desteğiyle coşan bir Trabzonspor'du. Bunun başlangıcını gösterdik. Gelinen nokta iyi, ancak yeterli değil. Çünkü büyük hedefler ve beklentiler var” dedi.

Gaziantepspor maçında bir oyuncularının cezalı konumuna düştüğünü kaydeden Güneş, “Son haftalarda böyle oyuncu kayıplarımız oldu. Ancak bu bizden de bizim dışımızdan da kaynaklanıyor. Dünkü maçta gördüğüm en sevindirici tablo ise hepimiz birimiz, birimiz hepimiz için anlayışıydı. Birlik ve bütünlük içinde bir maç oldu. Bu bizim en büyük silahımız. Bize büyük başarılar getirecektir” diye konuştu.

İyi ve kaliteli bir rakibe karşı oynadıklarını belirten Güneş, “Hafta sonu da yine Gaziantepspor'la karşılaşacağız. Gaziantepspor'un saygın bir başkanı var. Genç ve iyi bir teknik adamı var. Dostane bir maç olacak. Kazanmak için gideceğiz. Kayıba tahammülümüz olmadığını biliyoruz. Artık geriye bakmıyoruz. Hafta sonundaki maçı düşünüyoruz. Trabzonspor'un geriden başladığı yarışı sürdürmesi için galibiyet istiyoruz” dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler