Ege Haberleri

  Güneş enerjisinde Demir Solar imzası

  Hürriyet Haber
  16.02.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Denizli’nin Honaz İlçesi’nde 13 yıl önce küçük bir dükkân ve eski bir pick-up ile enerji sistemi satışıyla servisine başlayan Demir Solar, sektörde sağlam bir yer edindi.

  2004’te Denizli merkeze taşarak 7500 metrekare kapalı alanda faaliyete başlayan şirket, vakum tüplü enerji sistemleri üretimiyle büyük bir tüketici kitlesine ulaştı. Şirket kurucusu Ercan Demir, bir şirket için en karlı faaliyetin kaliteli üretim olduğunu belirterek, “Hedefimiz her gün bir adım daha ileri giderek güneş enerjisi sektöründe yıllar boyu bozulmayan, sorun çıkarmayan enerji sistemleri üretmek” dedi. Halen 150 kişilik kadroyla faaliyet gösteren Demir Solar, 50’nin üzerinde araç filosu, çeşitli illerde 7 şubenin yanısıra diğer kurumlara da farklı markalar altında enerji sistemleri üretiyor.

  İHRACAT HEDEFİ

  Demir Solar markasını Türkiye dışına taşımayı hedefleyen şirket, bunun için ar-ge çalışmalarına hız verdi. Genel Müdür Ercan Demir, ülke genelinde bayilikler vermeye ve toptan satışlara devam ettiklerini söyledi. Demir Solar’ın kapılarının kendileriyle çalışmak isteyen herkese açık olduğunu ifade eden Demir, “Bizimle birlikte gelişmek ve büyümek isteyen herkese desteğimiz sonsuzdur” diye konuştu.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı