« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Gündemimizde seçim yok"

Galatasaray Kulübü Genel Sekreteri Ali Haşhaş, gündemlerinde seçimin olmadığını, yönetim olarak işlerine baktıklarını söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Lig TV'de yayınlanan Futbol Gündemi programına konuk olan Haşhaş, Galatasaray'ın olağanüstü seçimli genel kurula gideceğine dair basında yer alan haberleri yalanlayarak, “Gündemimizde seçim yok, biz işimize bakıyoruz. Bunları biz gazeteden okuyoruz. Buradan bir mesaj vermek istiyorum. Lütfen bizim gündemimizden bunu çıkarsınlar, işimize gücümüze bakalım, rahat çalışalım” dedi.

Galatasaray Kulübü yönetiminin çok önemli işler başardığını anlatan Haşhaş, “Öyle işler yapıldı ki, bu yönetim tarihe geçecek. İnanın tarihe geçecek. Bunu içinde yaşayarak söylüyorum. Bir gün, 'Allah'ım nasıl olmuş Galatasaray bu hale gelmiş' diyecekler” ifadelerini kullandı.

Ali Haşhaş, Galatasaray Kulübü'nün hedeflerini büyüttüğünü dile getirerek, “Galatasaray başka bir yere doğru gidiyor. Herkes bu büyük hedefin içinde olmak istiyor. Belki bu hedefi görenler dışardan bile etki edebilir, bozmak için. Çünkü acayip büyük bir hedef. Şimdi iki büyük sponsorluk anlaşması geliyor arka arkaya. Yarın öbürgün bu arkadaşlar çıkacaklar, 'Neler oluyor' diyecekler” diye konuştu.

Galatasaray Kulübü'nün şu anki cirosunun 300 milyon dolar olduğunu aktaran Haşhaş, “Bu büyüyerek gidiyor. Benim hedefim 1 milyar dolar, Galatasaray 2020 yıllarında oraya gidecek. Galatasaray hedefini büyüttü, sıkıntılı bütün işleri bitirdi. Galatasaray'ın böyle gündemde olması bana göre çok günahtır, bunu hak etmiyor. Galatasaray Başkanlık makamını bu kadar erozyona uğratmamak lazım, çok ciddi bir makam” değerlendirmesinde bulundu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler