GeriGündem Zonguldak'ta trafik kazaları: 12 yaralı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Zonguldak'ta trafik kazaları: 12 yaralı

Zonguldak'ta meydana gelen trafik kazalarında, 12 kişi yaralandı.

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde, R.A. yönetimindeki 67 EE 200 plakalı otomobil, Kepez Mahallesi'nde, C.Ö'nün kullandığı 67 LA 728 plakalı motosikletle çarpıştı. Kazada, sürücüler R.A. ile C.Ö. yaralandı.

Gülüç kavşağında da S.A. yönetimindeki 67 LV 990 plakalı otomobil ile T.A'nın kullandığı plakasız motosiklet çarpıştı. Kazada, S.A. ile T.A. yaralandı.

Ereğli'deki bir başka kazada, T.Y. yönetimindeki 67 TP 711 plakalı otomobil, Gülüç mevkisinde, aynı istikamete giden İ.M'nin kullandığı 67 LS 740 plakalı otomobille çarpıştı. Kazada, sürücüler T.Y. ve İ.M. ile S.Y. ve H.Y. yaralandı. Yaralılar, Ereğli Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Ereğli'de, G.G. yönetimindeki 67 TT 865 plakalı otomobil, Elmatepe Mahallesi'ndeki mezarlık yanında, yolun karşısından gelen G.B'nin kullandığı 67 TF 748 plakalı otomobille çarpıştı. G.G'nin kullandığı otomobildeki M.Y, Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine kaldırıldı.

Devrek ilçesinde, N.R. yönetimindeki 67 NL 476 plakalı otomobil, İsmetpaşa Mahallesi'nde, yolun karşısına geçmek isteyen A.C.K'ye çarptı. Kazada yaralanan A.C.K, Devrek Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Çaycuma ilçesinde, henüz plakaları belirlenemeyen N.Y. yönetimindeki otomobil, Ahatlı köyü mevkisinde, yolun karşısından gelen N.G'nin kullandığı otomobille çarpıştı. Kazada yaralanan otomobil sürücüleri N.Y. ile N.G, Çaycuma Devlet Hastanesine kaldırıldı.

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle