Gündem Haberleri

  Zeynep öğretmene kezzap atan iki çocuk

  Çetin AYDIN - Seyit ERÇİÇEK/İSTANBUL
  22.06.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Okulda sevilen bir müzik öğretmeni olan şarkıcı Zeynep Bektaş’ın yüzüne kezzap atıp kaçanların eşkâli belirlendi. Polis 14 ve 17 yaşlarında iki çocuğun peşinde.

  PENDİK’te dizi film ve kliplerde rol alan 6 yıllık müzik öğretmeni Zeynep Bektaş’ın (33) yüzüne kimyasal madde atarak 2’nci dereceden yanık oluşmasına neden olan kimliği belirsiz 2 saldırganın eşkalleri belirlendi. Bektaş polise verdiği ilk ifadesinde saldırganları tanımadığını söyledi. Okuldaki öğrencileri ile bir problemi olmadığını belirten Bektaş, “Öğrencilerim beni çok sever. Bana bunu kim yapmış olabilir bilmiyorum” dedi.

  Herkes çok severdi

  Adına vermek istemeyen bir okul yöneticisi saldırıyı bir öğrenci veya velinin yapmış olabileceği ihtimalini düşünmediklerini belirterek şunları söyledi: “Ders notlarını, karneleri teker teker kontrol ettik. Hiçbir öğrencinin karnesine zayıf not gelmemiş. Hepsi neredeyse yüksek puanlarla derslerini vermişler. Zeynep burada 6 yıldır görev yapıyordu. Çok sevilen bir öğretmenimizdi.”  Alarma geçen polis, Bektaş çıkmadan bir süre önce okul önüne gelen saldırganların eşkallerini şöyle belirledi: Biri 14 yaşlarında zayıf, esmer tenli ve lacivert tişörtlü, öteki de 17 yaşlarında, şişman ve kahverengi gömlekli.

  Yüzünde iz kalabilir

  BEKTAŞ’ın tedavi gördüğü Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Recep Demirhan, Bektaş’ın sağlık durumuyla ilgili bilgi verdi. Bektaş’ın yüzünde yanık olduğunu, gözlerinde bir sorun bulunmadığını belirten Demirhan, “Sol yanağında, sol kulağının arka kısmında 2’nci derecede yanık var. Yüzünde kalıcı bir iz olup olmadığı ve estetik müdahale daha sonra netlik kazanacak” dedi.

  Zeynep öğretmene kezzap atan iki çocuk

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı