Gündem Haberleri

  Zeta-Jones'a mutfak yasağı

  Hürriyet Haber
  12.10.2003 - 17:41 | Son Güncelleme:

  Ünlü aktör Michael Douglas, güzel eşi Catherine Zeta-Jones'un mutfakta neden olduğu kaza yüzünden evlerinin yanma tehlikesi atlatması üzerine aktrise ''mutfağa girme'' yasağı koydu.

  Internetteki ''peoplenews'' sitesinin haberine göre, çiftin New York'taki apartmanda yemek pişirmek isteyen Zeta-Jones, tavayı ocakta unutunca bir anda mutfağı alevler sardı.

  Mutfakta bulunan yangın söndürücüyü kullanmak yerine daireden koşarak çıkan ve asansörü beklemeye başlayan Zeta-Jones, eşinin gazabından kurtulamadı. Douglas, eşine, ''bundan sonra mutfağa girmeyeceksin'' talimatı verdi.

  Mutfağa girmesi yasaklanan iki çocuk annesi Zeta-Jones, eşinden gelen tepkiye rağmen şu anda düşününce olaya güldüğünü söyledi. Yangınsöndürücüyü alarak müdahale etmek yerine itfaiyeyi beklediğini anlatanZeta-Jones, büyük bir risk aldığını sonradan farkettiğini belirtti.

  Michael Douglas'ın kendisine çok sinirlendiğini ifade eden Catherine Zeta-Jones, ''Michael, bana, 'sakın bundan sonra mutfağa girme' dedi. Neyse ki çocuklar evde değildi. Ama, evde olsalardı onları da alır kaçardım'' açıklamasında bulundu.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı