Gündem Haberleri

  Zafer Bayramı provaları nedeniyle bazı yollar trafiğe kapatıldı

  Çağatay KENARLI/İSTANBUL, (DHA)
  26.08.2012 - 10:45 | Son Güncelleme:

  30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 90. Yıldönümü kutlamalarının provaları başladı. Provalarda görev yapacak askeri araçların geçişi nedeniyle Topkule, Mahmutbey Köprüsü, Vatan Caddesi ( Aksaray Metro İstasyonuna kadar) ve bu yollara çıkan bütün yollar ile Sultançiftliği Kavşağı ve Habipler Yolu ( Sultançiftliği Yolu) saat 07.00 sıralarında trafiğe kapatıldı. Saat 16.00’a kadar kapalı kalacak yollardan geçen askeri araçlar provaların yapılacağı Vatan Caddesi’ne geldi.

  İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada kapalı olan yollar nedeniyle sürücülerin alternatif güzergahlar kullanabileceği ifade edildi. Alternatif yollar şöyle:

  -D/100 Karayolundan Vatan Caddesine gidecek olan sürücülerin Haliç Tüneli, Edirnekapı, Fevzipaşa Bulvarı, Aksaray şeklinde veya Haliç Tüneli, Ayvansaray ışıklarından Balat Yolunu takiben Unkapanı ve Sirkeci istikametlerini,

  -E/80 Karayolunu kullanacak sürücülerin, Milliyet Gazetesi karşısından TEM istikametini,

  -Sahil Yolunu kullanacak sürücülerin sahil güzerg?hından, Yenikapı – Kumkapı -Sirkeci istikametini,

  -Vatan Caddesini kullanarak Fatih İlçesindeki hastanelere gelecek olan gerek ambulans sürücüleri, gerekse diğer sürücülerin sahil yolunu tercih ederek Samatya’dan Cerrahpaşa, Çapa, Haseki veya Vakıf Gureba Hastanelerine intikal etmeleri,

  -Fatih istikametinden aynı gerekçelerle hastanelere intikal edecek sürücüler Atatürk Bulvarı - Aksaray ve Millet Caddesi güzerg?hını kullanmaları gerekmektedir.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı