Gündem Haberleri

  Yürürken başına halı düştü yaralandı

  M. Akif ERDEM/İSTANBUL (DHA)
  29.08.2012 - 16:47 | Son Güncelleme:

  ÜMRANİYE’de bir caddenin kaldırımında yürüyen kadının üzerine rüzgarın etkisiyle bir apartmanın 5’inci kat balkonundan halı düştü. Başından ve boynundan yaralanan kadın, ambulansla hastaneye kaldırıldı.

  Arkadaşıyla birlikte caddenin kaldırımında yürüyen Şengül Bulut (42)’un üzerine yıkanarak balkona asılan halılardan biri düştü. Düşen halının çarpmasıyla başından ve boynundan yaralanan kadın, kanlar içinde yere yığıldı. Yaralı kadını gören vatandaşlar yardıma koştu. İlk müdahaleyi yapan vatandaşlar, talihsiz kadını bir sandalyeye oturttular.

  Daha sonra vatandaşlar polise ve sağlık ekiplerine haber verdi. Kısa sürede olay sağlık ekipleri Şengül bulut’a boyunluk takıp, ambulansla Ümraniye Eğitim ve Araştırma hastanesine kaldırdılar. Yaralı kadın ambulansa bindirildiği sırada basın mensuplarının sorularını cevapsız bıraktı. Yanındaki arkadaşı da ambulansa binerek hastaneye gitti. Polis ekipleri halı düşen balkonda başka halıların da bulunması nedeniyle, vatandaşları uyardı. Ekipler olay yerine güvenlik şeridi ve dubalar çekerek başka bir kazanın olmaması için önlem aldı. Şengül Bulut’un halıların sahibinden şikayetçi olduğu ancak ev sahibinin evde olmadığı öğrenildi.Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

  Öte yandan halının düştüğü balkonda bulunan diğer halıların üzerindeki sandalye dikkat çekti. Görgü tanığı bir esnaf "Arkadaşıyla birlikte caddede yürüyordu. Üzerine balkonda asılı olan halılardan bir düştü. Kanlar içinde kalan kadını yardıma koştuk"dedi.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı