Gündem Haberleri

  Yunanlı'nın yeni gözdesi Göknur

  Sinan DOKER
  04.10.2008 - 12:40 | Son Güncelleme:

  Ferhat Göçer ve Gülben Ergen'in popüler şarkılarına imza atan Yunanlı besteci Papadopulos, genç şarkıcı Göknur'a şarkı verdi.

  İstanbul'un gözde eğlence mekanlarından Zorba Taverna'da yıldızı parladıktan sonra "Kime ne" adlı ilk albümüyle müzik dünyasına adım atan genç solist Göknur, yeni albümü için çalışmalara hızlı başladı. Ferhat Göçer'in Biri Bana Gelsin", Gülben Ergen'in "Bay Doğru", Murat Başaran'ın "Canın Sağolsun" ve Aslı Zen'in "Şerefe" adlı şarkılarının bestecisi Kiriyakos Papadopulos'la görüşüp onu İstanbul'a davet eden Göknur, 50 bin Euro verip çok özel bir şarkıyı satın aldı.

  Yunanistan'ın ünlü sanatçısı Nikos Kurkulis ile birlikte Türkiye'ye gelen Papadopulos, şarkılarının Türkiye'de popüler olmasından büyük mutluluk duyduğunu ve yeni bestesini Göknur'un çok iyi seslendireceğine inandığını belirtti. Çalıştığı mekanda konuklarını ağırlayan genç şarkıcı ise, "Şarkıyı dinleyince hayran kaldım ve hemen yeni albümümde seslendirmek istedim. Yunanlı dostlarımın da bana güvenip şarkıyı vermesine çok sevindim" dedi.

  Yunanlı besteci Papadopulos (en solda), şarkıcı arkadaşı Kurkulis ile birlikte Göknur'u izledi.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı