Gündem Haberleri

  Yüksel Ak’ın isyanı

  Ali KIZGINYÜREK/MAGAZİN SERVİSİ
  07.10.2003 - 01:24 | Son Güncelleme:

  Yüksel Ak'ın Şenol İpek'ten boşanmaya karar vermesi, farklı iddiaları da beraberinde getirdi. Bu sürpriz ayrılıktan sonra, zengin bir sevgilisi olduğu, çocuk aldırdığı gibi farklı iddiaların boy hedefi haline gelen Ak, ‘‘Bunlar şerefsizce iddialar’’ dedi.

  Yüksel Ak ile Şenol İpek'in sürpriz ayrılık kararları, magazin dünyasında farklı iddiaların ortaya atılmasına yol açtı. İpek'in açıklamalarına karşın günlerce suskunluğunu koruyan Yüksel Ak, sonunda sessizliğe son verdi. Ünlü bir futbolcuyla birlikte olduğu, bir işadamı ile aşk yaşadığı, çocuk aldırdığı, medyatik olmak ve daha çok para kazanmak için boşanmak istediği şeklindeki iddialar üzerine Ak, şunları söyledi:

  ‘‘Bu iddialar şerefsizce yapılmış iddialardır. Yakında herkes görecek ve utanacak. Boşanma kararını ben aldım. Boşanma sebebi ise huzursuzluk, mutsuzluk ve geçimsizlik. Hayatımda başka biri yok. Esra Eron'un bana zengin birini ayarladığı söyleniyor. Böyle bir olaya benim aldığım aile terbiyesi müsaade etmez...’’

  ‘‘Şerefsizce iddialar’’ sözleriyle Şenol İpek'i hedef alıp almadığı sorusuna da Ak, ‘‘Hayır. Ben 4 sene o adamla beraber olmuşum, ona bir şey demiyorum. Bu dedikoduları yayanlara ve bunları haber yapanlara lafım’’ diyerek tepki gösterdi. ‘‘Şarkıların Sultanı’’ adlı programda Yüksel Ak ile birlikte görev alan Esra Eron da, ayrılığa kendi adının karışmasından dolayı üzgün olduğunu söyledi:

  ‘‘Kapım bütün arkadaşlarıma açıktır. Zorda olan bir arkadaşım gelip bende kalmak isterse kalır. Ama farklı anlaşıldı bu durum. Her şeyi ben yaptım. Serhat'ı takımdan ben uzaklaştırdım, Yüksel'le Şenol'un evliliğini ben bitirdim. Ben neymişim.’’
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı