Gündem Haberleri

  Yüce Divan korkusundan 3. dönemi istiyor

  Mustafa KÜÇÜK / İSTANBUL
  07.05.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, dün İstanbul’da Tuzla, Sultanbeyli, Kartal, Maltepe, Kadıköy ve Beşiktaş’ta seçmenleriyle buluştu.

  Bazı yerlerde sağanak yağmur altında konuşan, Kadıköy’den Beşiktaş’a Şehir Hatları vapuruyla geçen Bahçeli, “Bu ülkeyi AKP’den kurtaracağız” dedi. Bahçeli, İstanbul’un ilçelerinde özetle şunları söyledi:

  Milletin kader seçimi

  Bu seçim milletimizin geleceğinin kaderini belirleyecek. Yol kavşağındaki Türkiye’nin temel tercihlerinin, millet iradesi tarafından netleştirildiği bir seçim olacaktır. AKP’nin kötü yönetiminden kurtuluşunun önemli bir kilometre taşı olacaktır. Büyük bir katılımla millet iradesini ortaya koymalıyız. Milletvekili sayısı ve Meclis’teki gücüyle her türlü kararı, her türlü yasayı uygulamaya muktedirken 9 yıl kaybolan yıllar olarak dikkati çekmiştir. AKP’nin 3’üncü dönemi olmamalıdır. Yıpranmış, yorulmuş ve tükenmiş bir siyasi partidir. 3’üncü dönemi ısrarla istemelerinin nedeni, AKP’nin başta başbakanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere yolsuzluklara bulaşan herkesin Yüce Divan’da hesap vereceği korkusundandır. Gece gündüz çalışıp bu ülkeyi AKP’den kurtarınız. Bu aynı zamanda AKP’lilerin de kendi kendilerinin kurtuluşu olacaktır.

  Ciddiyetsiz mücadele

  Yüce Divan korkusundan 3. dönemi istiyor Yüce Divan korkusundan 3. dönemi istiyor
  Terörle mücadelede önemli bir ciddiyetsizlik olduğu eskiden beri biliniyor. Emniyet mensubu bir evladımız şehit olmuş, bir diğeri de yaralanmıştır. Tabii bunun burada duracağına dair herhangi bir işaret gözükmemektedir. Türkiye Cumhuriyeti devleti kararlılıkla terörle mücadelesini sürdürmelidir.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı