GeriGündem Yorgan davası
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  7
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yorgan davası

Yorgan davası
refid:15095688 ilişkili resim dosyası

Bir çocuk annesi kadın, boşanma sırasında kendisine yardımcı olan “ağabey” dediği Yaşar K.’dan, “Benimle ilişkiye girmek istedi.

‘Üşüyorum, yorgan getir’ bahanesiyle kandırıp kaçtım” diye şikâyetçi oldu. Yaşar K. 15 yıla kadar hapis istemiyle yargılanıyor.

SAMSUN’da, bir çocuk annesi 38 yaşındaki N.Y., boşanma davası açtığı eşinden korktuğu için ‘ağabey’ dediği Yaşar K.’dan (56) yardım istedi. Bir süre sonra Yaşar K., N.Y.’ye gönlünü kaptırdığını söyledi ancak karşılık alamadı. N.Y.’yi bir eve götüren Yaşar K., kadının kaçıp şikâyetçi olması üzerine tutuklandı. 15 yıla kadar hapis istemiyle yargılanan Yaşar K., dünkü duruşmada, N.Y. ile 4 aydır ilişkileri olduğunu öne sürerek, “Birçok kez cinsel ilişkiye girdik. Olay günü annemin evine gittik. Onu, birinin otomobiline binerken görmüştüm, kavga ettik. Bana tokat attı. Ben de ona hakaret ettim. Lavaboya gittiğimde evden çıkıp eşimin yanına gitmiş ve ona saldırdığımı söylemiş” dedi. Duruşmaya katılan N.Y. ise Yaşar K.’nın bir akşam evine gelerek, eşinden boşanıp kendisiyle evleneceğini söylediğini belirtti. N.Y. şöyle dedi: “Beni kandırıp taksiye bindirdi. Harabe bir eve götürdü. Zorla içeri soktu. Aşkını anlatıyor, bu arada bluzumun düğmelerini çözüyordu. ‘Tamam seninle cinsel ilişkiye gireceğim. Ancak burası çok soğuk üşüdüm. Yorgan getir’ diyerek onu başka odaya gönderdim. Sonra da kaçtım.” Duruşma ertelendi.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle