Gündem Haberleri

  Yolaç'ın en mutlu günü

  Hürriyet Haber
  22.03.1998 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Sahne, radyo ve televizyon dünyasında milyonların gönlünde taht kuran Erkan Yolaç, tam 36 senedir insanlara ‘‘Evet’’ ya da ‘‘Hayır’’ dedirtmeye çalışıyor. Hem de tüm sempatikliği, sıcaklığıyla. Yolaç, önceki akşam, iki yıldır TGRT'de yayımlanan ‘‘Erkan Yolaç Show’’un 100'üncü programını dostlarıyla kutladı.

  Erkan Yolaç, hayatının en mutlu günlerini yaşıyor. Muazzez Abacı, Ajda Pekkan, Emel Sayın, Nükhet Duru ve Muazzez Ersoy gibi Türk müziğinin 5 starını 100'ncü program kutlamasında bir araya getiren Yolaç, Cemal Reşit Rey'de 1500 seçkin davetliyi konuk etti. İki yıldır canlı olarak yayımlanan programında 262 ünlüyü konuk eden Erkan Yolaç, bu arada 1700 kişiyle ‘‘Evet-Hayır’’ oynadı.

  Erkan Yolaç, 36 yıldır ‘‘Evet-Hayır’’ yarışmasını yaparak kırılması güç bir rekora imza atıyor. Yolaç, yıllar önce Orhan Boran'ın ‘‘Ben İngiltere'de gördüm bu yarışmayı ve hiç kullanmadım. Sen kullan’’ demesiyle başlamış yarışmayı sunmaya. Başarılı sunucu, İzmir Marşı'yla sahneye davet ettiği yarışmacıları, Mehter Marşı'yla yerlerine uğurlarken, bugün 36 yıl önceki performansını da koruyor.

  Dün de 23'ncü evlilik yıldönümünü kutlayan Erkan Yolaç'ın en büyük destekçisi eşi Asuman Hanım. Yıllardır birlikte birçok güçlüğe göğüs geren Yolaç çifti, bugün başarılarının keyfini çıkartıyor. Yolaç Gömlekleri'nin idari işlerinin yanı sıra ‘‘Evet-Hayır’’ yarışmasının yapımcılığını da üstlenen Asuman Yolaç, programlı ve titiz çalışmasıyla Erkan Bey'in sağ kolu. Televizyon ve konfeksiyon işlerinin dışında kalan zamanlarını Tekirdağ'daki yazlık evlerinde geçiren Yolaç çifti, burada kendi dünyalarını kurmuş. Erkan Yolaç deniz hobisini burada oluşturduğu mini deniz müzesinde değerlendirip, zaman zaman balığa çıkarken, Asuman Hanım da bir an olsun kendisini yalnız bırakmıyor.


  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı