Gündem Haberleri

  Yılmaz’ın sürpriz aşkı

  Hürriyet Haber
  28.10.1997 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Türk sporuna yıllarını veren, eski spor bakanlarından Trabzonspor Kulübü Başkanı Mehmet Ali Yılmaz ile pop müziğin genç isimlerinden Sibel Bilgiç'in yaşadığı sürpriz aşk spor ve sanat dünyasında bomba tesiri yarattı. M.Ali Yılmaz ile son dönemde ünlenen genç popçu bir aydan beri her yerde el ele göz göze birlikteler. Yaklaşık bir ay önce bir tesadüf sonucu tanışan ve ilişkileri hızla aşka dönüşen spor ve sanat dünyasının iki ünlü ismi, beraberliklerini geçtiğimiz günlerde Yılmaz'ın doğum günü partisinde yakın dostlarına da açıkladılar. Aralarında aktör Kadir İnanır ve arabesk müzik sanatçısı Orhan Gencebay'ın da bulunduğu yakın dostlarının katıldığı doğum günü partisinde sürekli el ele ve göz göze olan ikilinin mutlulukları adeta gözlerinden okunuyordu. Sibel Bilgiç'le yaşadığı beraberlik hakkında Hürriyet'in sorularını yanıtlayan Yılmaz şunları söyledi:

  ‘‘Sibel Bilgiç'le bir ay önce tesadüfen tanıştım. Sevgiye sınır konmaz. Tanrı’nın insanlara bahşettiği en ulvi duygudur. ’’

  Yılmaz, ‘‘Sibel Hanım’la evlenecek misiniz?’’ sorusuna ise şu cevabı verdi:

  ‘‘Sevginin sonucu ne gerekiyorsa o yapılacaktır. Ben ciddi bir adamım.’’

  İki ünlünün beraberlikleri hakkında konuşan sinema sanatçısı Kadir İnanır, ‘‘Mehmet Ali çocukluk, okul arkadaşım. Değer verdiğim üç beş dostumdan biri, bu mutlu gününde onun kadar mutlu olduğumu sanıyorum. dedi.

  Sanatçı Orhan Gencebay ise, ‘‘Ona mutlulukların en güzelini diliyorum. O buna layık. O bizim kardeşimiz. Bugün, şu anda çok keyifli. Her yıl onun bu gülmesiyle dolsun diye temenni ediyorum.’’ dedi.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı