GeriGündem Yıldızhan’a 10 yıl hapis istendi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  24
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yıldızhan’a 10 yıl hapis istendi

Yıldızhan’a 10 yıl hapis istendi
refid:19451515 ilişkili resim dosyası

Beş yıldızlı bir otelde para karşılığı birlikte olduğu kadını darp ettiği iddiasıyla türkücü İzzet Yıldızhan hakkında başlatılan soruşturma tamamlandı.

Ankara Cumhuriyet Savcılığı, Yıldızhan hakkında 2 yıldan 10 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açtı. Savcı Ramazan Kaya, ünlü türkücünün Müyesser Y.’ye nitelikli cinsel saldırıya teşebbüs ettiğini, Elif Su K.’yı da silahla kasten basit yaraladığını iddia etti. İddianameye göre, Yıldızhan, Müyesser Y. ile ters ilişkiye girmek istedi, kadın karşı çıkarak itti. Sinirlenen Yıldızhan, kadına tekme ve tokatla vurdu. Yıldızhan sonra, “Nasıl insanlar getiriyorsun” diye ruhsatlı tabancanın kabzasıyla Elif Su K.’nın kafasına vurdu. Yıldızhan, Elif Su K.’ya, “Şikâyetçi olursanız durumu ailene bildiririm” dedi.

Kadınlar şikâyeti geri almış

Müyesser Y. ve Elif Su K.’nın 15 gün önce İstanbul’da Yıldızhan ile buluştukları ve ifadelerini değiştirmek istedikleri iddia edildi. Kadınların yeniden ifade verdikleri ve “Yıldızhan bize tecavüz etmedi, rızamızla birlikte olduk. Silah da çekmedi, kızgınlıkla ifade verdik” dedikleri belirtildi.
False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle