Gündem Haberleri

Yıldız Asyalı için sokakta kan döküldü

Hürriyet Haber
11.05.2010 - 09:42 | Son Güncelleme:

İstanbul'un Cihangir semti TV yıldızı Yıldız Asyalı'nın eski ve yeni sevgililerinin kavgasına sahne oldu. Kavgayı ayırmaya çalışan genç ise bıçaklanarak ağır yaralandı.

İddiya göre; yıllar önce televizyon dünyasına Haluk Bilginer ile birlikte oynadığı Eyvah Babam adlı diziyle başlayan Asyalı'nın eski sevgilisi olan moda tasarımcısı Volkan Hacıgümüş geçen hafta Asyalı'nın cep telefonuna aşk mesajı gönderdi. Ancak mesajı genç oyuncunun yeni sevgilisi Sertaç Akkaya okudu.

Habertürk'ün haberine göre sevgilisinin cep telefonuna gelen mesaj üzerine öfkeden deliye dönen Akkaya; Volkan Hacıgümüş'ü Cihangir'e çağırdı.
Akkaya görüşmeye öğretmen arkadaşı İlhan Balamur ile birlikte gitti.

İkili buluşup konuşmaya başladıktan sonra tartışma çıktı. Tartışma bir anda tekme ve yumrukların konuştuğu kavgaya dönüştü.

Sertaç Akkaya'nın arkadaşı İlhan Balamur, tarafları ayırmak için kavgaya müdahele etmek istedi. Bu sırada Volkan Hacıgümüş yanında getirdiği ekmek bıçağını Balamur'un göğsüne sapladı.

Ağır yaralanan Balamur kaldırıldığı hastnede tedavi altına alınırken kavga ihbarıyla olay yerine giden Beyoğlu Asayiş Büro Ekipleri, Volkan Hacıgümüş'ü suç aleti ile yakaladı.

Volkan Hacıgümüş daha sonra Sertaç Akkaya ile birlikte Emniyet'e götürüldü. Yıldız Asyalı için kavga ettiklerini itiraf eden Hacıgümüş "Adam öldürmeye teşebbüs ve mala zarar erme" suçundan sevk edildiği mahkemede tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İlhan Balamur'un sağlık durumu ise ciddiyetini koruyor.

 

Etiketler:
Son Dakika Haberler


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı