Gündem Haberleri

  Yılanlı defile

  Hürriyet Haber
  29.09.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Antalya'da bir mağazanın açılışına 4metre boyunda 30 kiloluk piton yılanıyla katılan Rus manken Swetlana'nın şovu nefes kesti.

  ANTALYA Havalimanı karşısına yeni açılan MUBA Shopping Center, ilginç bir defileye ev sahipliği yaptı. Show Time Mankenlik Ajansı'na bağlı mankenler tarafından düzenlenen defileye bir de 4 metrelik piton yılanı katıldı. Rus asıllı manken Swetlana Furman'ın yılanlı şovu ilgi çekti.

  Yaklaşık 30 kiloluk piton yılanını boynuna dolayarak Ballins'in kotlarını tanıtan güzel manken Swetlana rahat tavırlarıyla izleyenleri şaşkına çevirdi. Defileye katılan diğer mankenler ise poşu takarak firmanın ürünlerini tanıttılar.

  AMACA ULAŞILDI

  Yaklaşık bir saat süren ilginç defileyi, çok sayıda yerli ve yabancı turist izledi. MUBA Shopping Center işletmecisi Emin Balin, ‘‘Yılanı, defileye ilgiyi artırmak için aksesuar olarak kullandık. Amaca ulaşıldı’’ diye konuştu.

  MUBA Shopping Center'in açılışına 30 kilo ağırlığında, 4 metre boyunda yılanla katılan Rus manken Swetlana, rahat tavırlarıyla beğeni topladı. Güzel mankenin şovu ilgiyle izlendi.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı