Gündem Haberleri

  yenibirBakış 5

  Hürriyet Haber
  04.12.2001 - 17:49 | Son Güncelleme:

  Yenibir Bakış Konferanslarının beşincisi 22 Aralık 2001 Cumartesi günü Kültür Üniversitesi’nde gerçekleşecek. 5. yenibir bakış konferansının konusu: Bireysel Gelişim İçin Eleştiriye yenibir Bakış.

  yenibir Bakış Konferanslarının beşincisi 22 Aralık 2001 Cumartesi günü Kültür Üniversitesi’nde gerçekleşecek. 5. yenibir bakış konferansının konusu: BireyselGelişimİçin Eleştiriye yenibir Bakış.

   

  Eleştiri, sürekli ilerleme ve sağlıklı gelişim için kullanabilecek en güçlü araçlardan biri.Herhangi bir süreci olumlu ve gelişmeye açık yönleriyle incelemek ve en iyi sonuçlara ulaşmak için, plan yapmak fırsatını eleştiriler yaratır.

   

  Ancak bu çok faydalı öğrenme ve gelişim aracı neölçüde doğru kullanabiliyor?Sağlıklı eleştiri yapmak için gerekenkoşullar nelerdir ?Sağlıklı eleştiri yapılmasını engelleyen faktörlernelerdir, bunlardan kaçınmak için ne yapılabilir ?

   

  Konferans konuları

   

  ·       Eleştiri hangi konularda uygulanabilir?

  ·       Yıkıcı ve yapıcı eleştiri nedir?

  ·       Yapıcı eleştiri hangi koşulları gerektirir?

  ·       Yapıcı eleştiri uygulamanın engelleri nelerdir, bunlardan kaçınmak çin neler yapılabilir?

  ·       Eleştirinin etkili kullanımı, gelişim açısından neler kazandırır?

   

  Bu sorulara yanıt almakve etkili eleştiri konusunda bilgilenmek istiyorsanız, 22 Aralık 2001 Cumartesi günü, TC KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ,KEV Salonunda yapılacak olan, " Bireysel Gelişim İçin Eleştiriye yenibir Bakış“ konulu konferansımıza ücretsiz olarakkatılabilirsiniz. 

   

  Katılım sınırlı olduğundan ilk rezervasyon yaptıran 500 kişiye öncelik tanınacaktır.

   

  yenibir Bakış 5 konferansına ücretsiz olarak katılmak için aşağıdaki adresten kayıt yaptırabilirsiniz.

  www.ekser.com.tr/konf/yenibirbilgisi.asp

   

  yenibir Bakış Konferansları serisinde bugüne kadar İş Başvurularında Başarılı Olma, İletişim ve Öğrenme, Liderlikkonuları anlatıldı. Konferanslara ortalama 300 yenibir.com üyesi katıldı. Son olarak 13 Ekim'de yapılan "Liderliğe yenibir Bakış" Konferansına yaklaşık 500 kişi katıldı. yenibir Bakış Konferansları bireylerin kişisel gelişimine katkıda bulunmayı ve kariyerlerinde karşılaştıkları sorunlar karşısında güçlü olmalarını sağlamayı hedefliyor.

    

  Yenibir Bakış Konferansları 5

  Tarih : 22 Aralık 2001 (14.00-17.00)

  Yer : İstanbul Kültür Üniversitesi KEV Salonu

  Konu : Bireysel Gelişim için Eleştiriye Yenibir Bakış

   

   

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı