Gündem Haberleri

  Yedirmem kardeşim

  Hürriyet Haber
  10.05.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Isparta Belediye Meclisi’ni karıştıran olaydan sonra konuşan Başkan Günaydın, ‘‘Arkadaşlarım da olsa kimseye taviz vermem’’ dedi.

  RÜŞVET HİÇ OLMAZ

  Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, ‘‘Doğru bildiğimden hiçbir zaman şaşmam, tüyü bitmedik yetimin hakkını kimseye yedirmem’’ sözleriyle tartışmalı toplantıyı değerlendirdi. Başkan Günaydın, ‘‘ne benim, ne de arkadaşlarımın rüşvetle uzaktan yakından ilgisi olmamıştır ve olmayacaktır da’’ dedi.

  OLMAMASI LAZIMDI

  Geçtiğimiz cuma günü yapılan olaylı meclis toplantısında meydana gelen olaylarla ilgili Hürriyet Akdeniz'in sorularını yanıtlayan Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, şunları söyledi: ‘‘Doğru bildiğim ve inandığım birşeyden kesinlikle taviz vermem. Olayların bu şekle dönüşmesine hiç gerek yoktu. Olmaması lazımdı.’’

  ŞEFFAF İHALELER

  İhalenin netleşmesi için 8-9 aylık bir zaman geçeceğini söyleyen Başkan Günaydın, ‘‘arkadaşlar bu durumu bilmedikleri için aceleye getiriliyor dediler. Bir süre sonra bu kuşkular ortadan kalkacak. Ben ihalelerin şeffaf olmasını istiyorum. Hiçbir şaibe de istemiyorum’’ diye konuştu.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı