Gündem Haberleri

  Yasaklı kurtlar yeniden ekranda

  Hürriyet Haber
  17.10.2007 - 16:02 | Son Güncelleme:

  Tepkiler yüzünden yayından kaldırılan Kurtlar Vadisi Terör dizisi yeniden ekrana dönüyor. Dizinin yayını sırasında alınacak tüm reklamların geliri şehit ailelerine verilecek.

  Kurtlar Vadisi Terör'ün yasaklı olan ikinci bölümü perşembe gecesi ekranda olacak. Dizinin yayını sırasında SMS kampanyası düzenlenecek. Bu kampanyadan elde edilecek tüm gelir şehit ailelerine bırakılacak.

  Reyting rekorları kıran dizinin perşembe gecesi elde edeceği reklam geliri de yine şehit ailelerine gidecek. Kurtlar Vadisi şu anda ekranlarda en çok reklam alan dizi olarak biliniyor.

  Yasaklı bölümler

  Kurtlar Vadisi Terör, kanlı örgüt PKK'nın kirli yüzünü ve gizli ortaklarını deşifre ediyordu. Mağara kovuklarında yabancı güçlerle yapılan pazarlıkların konu edildiği dizinin birinci bölümü yayınlandığı gün reyting rekorları kırmıştı.

  İlk bölümün devamı

  İlk bölümü teröristlerin bir karakolumuza düzenlediği saldırıyla noktalanmıştı. Ancak, bazı kesimlerden gelen tepkiler sonucu dizi RTÜK'ün baskısıyla yayından kaldırılmıştı. Artan terör olayları sonrası Show TV rekortmen diziyi tekrar ekranlara taşıma kararı aldı.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı