Gündem Haberleri

  Yarışma kızıştı

  Hürriyet Haber
  02.07.2007 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Yarışma kızıştı. Hurriyet.com.tr’nin müthiş ilgi gören ‘BİLGİ YARIŞMASI’nda sona yaklaşırken büyük bir rekabet yaşanıyor. En büyük hediye "5 yıldızlı otelde bir hafta rüya gibi tatil"i kazanmak için Jediknight, Birinc, Cemsefaunal, Snopy1969, Bulbensuel ve Ertaner rumuzlu yarışmacılar kıyasıya bir rekabet içine girdiler. Bu arada yeni yarışma Pazartesi günü başlayacak. Ve yine müthiş hediyeler yarışmaları bekleyecek.

  Yarışma kızıştı

  Yeni eklenen ve eklenmeye devam edecek sorularla birlikte, bilgi yarışması daha da genişleyecek. Bugünden itibaren yarışma puanları sıfırlanıyor.  Haziran ayı sonunda yarışmada ilk beş dereceyi alanları muhteşem hediyeler bekliyor.

  Haziran ayı sonunda  birinci olan yarışmacı dilediği kişi ile birlikte Gloria Serenity Resort otelde 1 hafta rüya gibi tatil bekliyor. (http://www.gloria.com.tr/)

  İkinciye, mp3 player

  Üçüncüye. HP digital fotoğraf makinesi

  Dördüncüye  Doğum günü Hürriyeti

  Ve beşinciye 1 yıllık E-gazete aboneliği

  Sizlerden gelen öneriler doğrultusunda haksızlık olmaması için ödüllü yarışmamıza günlük sınırlama getirdik. Yarışma sayısını her kategoride 10 kez olmak üzere günlük 60 yarışma hakkı ile sınırladık. Muhteşem ödüllü yarışmada herkese şimdiden başarılar diliyoruz.

  Yoğun ilginize teşekkürler...

  YARIŞMAYA BAŞLAMAK İÇİN TIKLAYIN...

  İŞTE RÜYA GİBİ BİR TATİL GEÇİRECEĞİNİZ GLORIA SERENITY OTEL İÇİN TIKLAYIN...

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı