GeriGündem Yarışma dalları ve ödül alan öğrenciler
MENÜ
  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
    0
    • Yazdır
    • A
      Yazı Tipi

Yarışma dalları ve ödül alan öğrenciler

YAZILI DAL:

Jüri Hürriyet Yayın Koordinatörü Fikret Ercan'ın başkanlığında Ali Acar, Doğan Akın, Hasan Çakkalkurt, Yalçın Çınar, Necdet Doğan, Emre İskeçeli, Emre Oral, Muhiddin Sirer, Sedat Şahmay, Tufan Türenç ve Esat Yılmaer'den oluştu.

EN İYİ HABER:

Birinci: İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Televizyon Gazeteciliği Bölümü öğrencilerinden Melike Erol "En Profesyonel Yarışmacı" adlı çalışmasıyla.

İkinci: Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü öğrencilerinden Ozan Akarı "Kayışdağı'nın Değnekçileri" adlı çalışmasıyla

Üçüncü: 2 çalışma arasında pay edildi. Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencilerinden Hasan Demirbaş ile "En Masum Fastfood: Simit." ve Mersin Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü öğrencilerinden Hatıra Seki'nin "Sesiyle Görme Engellilere Işık Oluyor" adlı çalışmalarıyla.

EN BAŞARILI RÖPORTAJ:

Birinci:Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü öğrencilerinden Remziye Topdemir, "Sigaran var mı Hemşire Abla, Sigara Ver!" adlı çalışmasıyla,

İkinci: Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi Basın- Yayın Bölümü öğrencilerinden Mahmut Çınar.

Üçüncü: Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü öğrencilerinden Neslihan Soysal.

ARAŞTIRMA, İNCELEME:

Birinci: Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nden Batuhan Çolak "Tabeladan Kovulan Türkçe !" adlı çalışmasıyla,

İkinci: Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü öğrencilerinden Neslihan Gürsoy, "Entelektüel Saçmalık Fanzin" adlı çalışmasıyla,

Üçüncü: Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü öğrencilerinden Neslihan Soysal, Sevinç Arslan, İdil Bulut, Yelda Akgün, Hansel Dönmez, Hatice Pınar Akbıyık, Figen Güneş, Ozan Akarı "Beyoğlu
Sokakları" adlı çalışmalarıyla kazandılar.

EN İYİ FOTOĞRAF:

Birinci: Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü öğrencilerinden Oğuzhan Boysan "Şiddet" adlı çalışmasıyla,

İkinci: İstanbul Ticaret Üniversitesi İletişim Fakültesi Medya ve İletişim Sistemleri Bölümü öğrencilerinden Deniz Öztuna, "Şaşırırsınız, üzülürsünüz, isyan edersiniz..." adlı çalışmasıyla.

Üçüncü: Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü öğrencilerinden Serkan Şentürk "Şehir Notları", Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi Görsel Sanatlar ve Görsel İletişim Tasarımı Bölümü
öğrencilerinden Alev Durmuşoğlu da "Doğum Fotoğrafçısı" adlı çalışmalarıyla üçüncülüğü paylaştılar.

MAGAZİN HABERCİLİĞİ

Birinci: Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV ve Sinema Bölümü'nden Elif Akın, "Bir Tatlı Huzur Almaya Geldik, Kalamış'tan" adlı çalışmasıyla,

İkinci: Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencilerinden Kıvanç Küsdül "'Work and Travel' ve Amerikan Rüyası" adlı çalışmasıyla.

Üçüncü: İstanbul Ticaret Üniversitesi İletişim Fakültesi Medya ve İletişim Sistemleri Bölümü öğrencilerinden Fitnat Yıldız ve Leyla Gülyurt, "Tarzın yeni adı: Sokak modası" ile Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi
Gazetecilik Bölümü öğrencilerinden Turan Berker Akdevelioğlu'nun "Aramızdaki Ünlüler" adlı çalışmalarına verildi.

SPOR HABERİ

Birinci: Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü öğrencilerinden Abdülkadir Balcı, "Hamalken Profesyonel Basketbolcu Oldu" adlı çalışmasıyla,

İkinci:Galatasaray Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü ve İletişim Fakültesi İletişim Bölümü öğrencilerinden Fazlı Gökhan Dokan, Mustafa Tolga Üyken, "Futbol Erkek (!) Oyunudur" adlı çalışmalarıyla,

Üçüncü: Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi Basın ve Yayın Bölümü öğrencilerinden Taner Ayyıldız, "İzzet Avcı Efsanesi Türkiye Rekoruyla Geri Döndü" adlı çalışmasıyla.

GAZETE MİZANPAJI

Birinci: İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü öğrencilerinden Derya Coşkun, "Mayın Barış İlanı Falan Dinlemiyor" adlı çalışmasıyla,

İkinci:Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü öğrencilerinden Halil İbrahim Zengin, Selçuk İletişim Gazetesi'nin 2006 Mayıs sayısındaki çalışmasıyla.

Üçüncü: Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV ve Sinema Bölümü öğrencilerinden Hakan Özer, "Sevdiklerinden Ayrılan Badi İntihar Etti" adlı çalışmasıyla.

DERGİ MİZANPAJI

Birinci: İstanbul Ticaret Üniversitesi İletişim Fakültesi Medya ve İletişim Sistemleri Bölümü öğrencilerinden Arda Aktaş, İtalik,Sayı:3-4' de yer alan çalışmasıyla,

İkinci:Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü öğrencilerinden Murat Pazarbaşı, Ozan Akarı Yeditepe Postası, Sayı:4'de yer alan çalışmalarıyla,

Üçüncü:Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi İletişim Bölümü öğrencilerinden Pelin Karagülle, "Her şeye Rağmen Tiyatro" adlı çalışmasıyla.

GÖRSEL

Görsel dal jürisi Uğur Dündar'ın başkanlığında Ayşenur Arslan, Başar Başarır, Armağan Çağlayan, Cengiz Erdil, Ozan Onat, Aslı Öymen ve Hülya Vural'dan oluştu.

TELEVİZYON HABERİ

Birinci: İstanbul Ticaret Üniversitesi İletişim Fakültesi Görsel İletişim Tasarımı Bölümü ile Medya ve İletişim Sistemleri Bölümü öğrencilerinden İhsan Eken, Can Diker, Berktan Kuru "3.Köprü Tehlikesi" adlı çalışmalarıyla,

İkinci:Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü ile Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü öğrencilerinden Hülya Sevinç, Abdülkadir Balcı, Hasan Günal, "Engelli Karateci" adlı çalışmalarıyla,

Üçüncü: Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü öğrencilerinden Özlem Erol, Uğur Tatlı, "Boğazda Tehlike Çanları" adlı çalışmalarıyla.

TELEVİZYON PROGRAMI

Birinci: Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi Basın Yayın Bölümü öğrencilerinden Mahmut Çınar, "Okul" adlı çalışmasıyla,

İkinci: Erciyes Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo,Sinema ve Televizyon Bölümü öğrencilerinden Pınar Arslan, Süleyman Çavuş, "Yörelerimiz Yemeklerimiz" adlı çalışmalarıyla,

Üçüncü: İstanbul Ticaret Üniversitesi İletişim Fakültesi Medya ve İletişim Sistemleri Bölümü ile Görsel İletişim Tasarımı Bölümü öğrencilerinden Zuhal Yusufoğlu, Tuğba Saraçlar, Berktan Kuru, Yaşar Emre Uslu, "Günce" adlı çalışmalarıyla.

BELGESEL

Birinci: İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Televizyon Gazeteciliği Bölümü ile Medya ve İletişim Sistemleri Bölümü öğrencilerinden Sinan Kunter, Ömer Öztürk "Mirasım Müzik" adlı çalışmalarıyla,

İkinci: Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü ile Radyo, Sinema ve TV Bölümü öğrencilerinden Yakup Çınar, Güven Çelik, Fatih Sezgin, Mevlüt Çiftçi "Çalı" adlı çalışmalarıyla,

Üçüncü:Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü öğrencilerinden Mehmet Çam "Hamam Tastamam" adlı çalışmasıyla,

TELEVİZYON DRAMASI

Bu dalda başvuru yapılmadı.

KISA FİLM

Birinci:Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV Sinema Bölümü öğrencilerinden Caner Erzincan "Suni Teneffüs" adlı çalışmasıyla,

İkinci:Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV Sinema Bölümü öğrencilerinden İnanç Kemerbaş "Utangaç Aşıkların Fotoromanı" adlı çalışmasıyla,

Üçüncü:Erciyes Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Sinema TV Bölümü öğrencilerinden Ceyda Saraç, Gürcan Özdemir, Çiğdem Karaduman, Nuray Kurnaz, Murat Bozbıyık, "Tornet" adlı çalışmalarıyla.

SENARYO

Bu dalda başvuru yapılmadı.

TELEVİZYON JENERİĞİ

Birinci: Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü öğrencilerinden Alpaslan Demireli "Futbol Analiz" adlı çalışmasıyla,

İkinci:Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Animasyon Bölümü öğrencilerinden Alper Türköne "Totem" adlı çalışmasıyla,

Üçüncü:Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü öğrencilerinden Sercan Yaman "Teknopark" adlı çalışmasıyla,

İŞİTSEL\ RADYO

İşitsel dal jürisi Dursun Güleryüz'ün başkanlığında Kadir Çetin, Sema Eryiğit ve Hakan Gündüz'den oluştu.

HABER PROGRAMI

Birinci: Maltepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV Sinema Bölümü öğrencilerinden Barbaros Keskin "Futbol Saati" adlı çalışmasıyla,

İkinci: Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV Sinema Bölümü öğrencilerinden Sebahat Coşkun "Film Arası" adlı çalışmasıyla,

Üçüncü: Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV Sinema Bölümü öğrencilerinden Gökçe Devecioğlu "Açılırken" adlı çalışmasıyla,

MÜZİK PROGRAMI

Birinci: Başkent Üniversitesi İletişim Fakültesi İletişim Tasarımı Bölümü öğrencilerinden Erdem Alper Turan "Kara Kedi Nerede?" adlı çalışmasıyla,

İkinci:Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü öğrencilerinden Gamze Aras "Norah Jones Jazz'ın Yeni Sesi" adlı çalışmasıyla,

Üçüncü:Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü ile İletişim Bilimleri Fakültesi Basın Yayın Bölümü öğrencilerinden Fatma Nur Demir, İlker Aslan "Bumerang" adlı çalışmalarıyla.

ŞOV PROGRAMI

Birinci: Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV Sinema Bölümü öğrencilerinden Onur Sayan "Yok Daha Neler" adlı çalışmasıyla,

İkinci ve üçüncülük ödülüne değer çalışma bulunamadı.

REKLAM

Bu daldaki ön jüri Şenay Ürek Doğar, Gürül Öğüt, Kerem Özkut, Teoman Tuğsuz ve Ferit Yantur'dan oluştu. Ana jüride ise Jeffi Medina (Başkan), Ayşe Sözeri Cemal, Viki Habif, Faruk Kaptan, Ayşegül Molu, Cem Topçuoğlu yer aldı.

REKLAM FİLMİ SENARYOSU

Birinci:Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV Sinema Bölümü öğrencilerinden Begüm Güleç, Yunus Emre Güler "Kurşun" adlı çalışmalarıyla,

İkinci:İstanbul Ticaret Üniversitesi İletişim Fakültesi Görsel İletişim Tasarımı Bölümü ile Medya ve İletişim Sistemleri Bölümü öğrencilerinden Can Diker, İhsan Eken, Berktan Kuru "Hata" adlı çalışmalarıyla,

Üçüncü: Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV Sinema Bölümü öğrencilerinden İbrahim Kaya "Dilek Havlu" adlı çalışmasıyla,

BASIN REKLAMI (GAZETE, DERGİ)

Birinci: Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi Reklamcılık ve Halkla İlişkiler Bölümü öğrencilerinden Cem Öztürk "Puma" adlı çalışmasıyla,

İkinci:Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV Sinema Bölümü öğrencilerinden Rayif Sevimli "Ariel" adlı çalışmasıyla,

Üçüncü: Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencilerinden Erdem Geçit "Hotiç" adlı çalışmasıyla.

RADYO REKLAMI METNİ

Ödüle değer çalışma bulunamamıştır.

İNTERNET REKLAMI

Birinci: Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencilerinden Ahu Akkuas, Şeyhmus Doğan, Ender Ekizceli, Mehmet Mutlu, Enbiya Özkan, "Colins Reklam Kampanyası" adlı çalışmalarıyla,

İkinci:Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV Sinema Bölümü öğrencilerinden Rayif Sevimli "Tıklayın Serinleyin" adlı çalışmasıyla,

Üçüncü: Ödüle değer çalışma bulunamadı.

AÇIK HAVA REKLAMI

Birinci: Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV Sinema Bölümü öğrencilerinden Rayif Sevimli "Dardanel Ton" adlı çalışmasıyla,

İkinci:Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencilerinden Sezgin Rızaoğlu "Su Şişesi" adlı çalışmasıyla,

Üçüncü: Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi Reklamcılık ve Halkla İlişkiler Bölümü öğrencilerinden Cem Öztürk"T- Box" adlı çalışmasıyla.

GRAFİK TASARIM

Birinci: Kırgızistan-Türkiye Manas Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV Sinema Bölümü öğrencilerinden Raşid Sadıkov "Second İnternational Summer School Central Asia" adlı çalışmasıyla,

İkinci: Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV Sinema Bölümü öğrencilerinden Rayif Sevimli "Atatürk Üniversitesi'nin 50. Yıl Özel Tanıtım Film Giriş Jeneriği"adlı çalışmasıyla,

Üçüncü: Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi Görsel Sanatlar ve Görsel İletişim Tasarımı Bölümü öğrencilerinden Esra Kızılay "Japon Menü" adlı çalışmasıyla.

REKLAM KAMPANYASI BÜYÜK ÖDÜLÜ

Bu dalda ödüle değer çalışma bulunamadı.

HALKLA İLİŞKİLER

Bu daldaki jüri Ceyda Aydede başkanlığında Beliğ Güreller, Fatoş Karahasan, Meral Saçkan, Okçan Atilla Sanön, Fügen Toksü ve Temuçin Tüzecan'dan oluştu.

KURUMSAL İLETİŞİM PROJESİ

Birinci: Maltepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencilerinden Fatma Ayçin Atay "Çocuk Yuvalarında Çalışanlar Üzerinde Güçlü Bir İmaj Oluşturmak" adlı çalışmasıyla,

İkinci: Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencilerinden Çisem Kılıç, Eda Ilgaz, Pınar Yılmaz, Aziz Yiğit Tunçel "THY Gökyüzünü Değiştiriyoruz" adlı çalışmalarıyla,

Üçüncü:Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler Bölümü öğrencilerinden Taner Akarsu, Ayşe Kaba, Türkay Sağpazar" 'Yaşatmak Kimyamızda Var' Düfa" adlı çalışmalarıyla.

ÜRÜN / HİZMET TANITIM PROJESİ

Birinci: Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencilerinden Müge Kocaimamoğlu, İrem Günkan, Duygu Yıldız, Seda Akkurt"Kotex" adlı çalışmalarıyla,

İkinci: Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi Reklamcılık ve Halkla İlişkiler Bölümü öğrencilerinden Utku Aziz Çerçi, Murat Yakupoğlu, Deniz Yüksel, Volkan Bintepe "Ragnarok" adlı çalışmalarıyla,

Üçüncü:Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler Bölümü öğrencilerinden Taner Akarsu, Ayşe Kaba, Türkay Sağpazar "Deren Yeşilçay 'Deren Hanım' " adlı çalışmalarıyla.

SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ

Birinci: Maltepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencilerinden Utku Ceylan, Tolga Kılıç "'Gezici Oyuncak Atölyesi' Kendi Oyuncağını Kendin Yap" adlı çalışmalarıyla,

İkinci: Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencilerinden Serdar Çubuğuuzun, Kağan Soysal, Süleyman Türk "Uyuşma! Uyuşturucuya Hayır de!" adlı çalışmalarıyla,

Maltepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencilerinden Utkun Ceylan, Tolga Kılıç, Esra Bürge, Çağla Yaşar da "Zaman Bankası / Gönüllü hesabı" adlı çalışmalarıyla ikinciliğe ortak oldular.

Üçüncü: Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi Reklamcılık ve Halkla İlişkiler Bölümü ile Sinema ve Televizyon Bölümü öğrencilerinden Elif Özkaçar, Nihal Karakaş, Aylin Kahraman, Firdevs Diğdem Ustaoğlu, H.Kaan Demirçelik, "Aşk Gözünü Kör Etmesin" adlı çalışmalarıyla.

İNTERNET YAYINCILIĞI DALI

Bu daldaki jüri Gökhan Özçevik başkanlığında Yurtsan Atakan, Umut Katırcı ve Cem Soysal'dan oluştu.

İNTERNET YAYINI

Birinci: Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Fizik Bölümü öğrencilerinden Cumhur Mustafa Calban www.ogrencisehri.com adlı çalışmasıyla

İkinci:Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Sinema ve Televizyon Bölümü öğrencilerinden Fatih Efe, Melek Yılmaz, Saniye Öztekin, Çisem Oğuz, Ayhan Arıkan www.bizimavi.org adlı çalışmalarıyla,

Üçüncülüğe değer çalışma bulunamadı.

KİŞİSEL SİTE

Birinci:İstanbul Ticaret Üniversitesi İletişim Fakültesi Görsel İletişim Tasarımı Bölümü öğrencilerinden Can Diker http://www.candiker.com adlı çalışmasıyla,

İkinci: Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi Görsel Sanatlar ve Görsel İletişim Tasarımı Bölümü öğrencilerinden Mert Onaran http://www.mertonaran.com adlı çalışmasıyla,

Üçüncü: Ödül üç çalışma arasında pay edildi.(1):Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV Sinema Bölümü öğrencilerinden Mehmet Çam http://iletisim.gsu.edu.tr/tr/intuyg/mcam adlı çalışmasıyla,

2):Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV Sinema Bölümü öğrencilerinden Burcu Özacar http://iletisim.gsu.edu.tr/tr/intuyg/bacar adlı çalışmasıyla

(3):Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü öğrencilerinden Cemre Akkartal
http://iletisim.gsu.edu.tr/tr/intuyg/cakkartal adlı çalışmasıyla.

İNTERNET HABERİ

Ödüle değer çalışma bulunamadı.

İNTERNETE UYARLANMIŞ PROJE

Birinci: Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencilerinden Burçin Çeneli, Ayşe Ünüvar http://www.geocities.com/talasemilibebekler/ adlı çalışmalarıyla,

İkinci:Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik, Halkla İlişkiler ve Tanıtım ile Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü öğrencilerinden Burcu Baber, Günseli Nilhan Patan, Halit Kartal, Sevgi Yazgan, Fatih Güney
www.umutsende.com adlı çalışmalarıyla,

Üçüncü: Ödüle değer çalışma bulunamadı.

MİKRO SİTE

Birinci:Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi Görsel Sanatlar ve Görsel İletişim Tasarımı Bölümü öğrencilerinden Alev Durmuşoğlu www.dogumfotosu.com adlı çalışmasıyla,

İkinci: Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi Görsel Sanatlar ve Görsel İletişim Tasarımı Bölümü ve Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü öğrencilerinden Behiç Alp Aytekin, Adem Selçuk Hakan Gök,
Halit Kartal http://www.yukaridanasagiya.com adlı çalışmalarıyla,

Üçüncülük Ödülü'ne değer çalışma bulunamamıştır

GÖRSEL TASARIM

Birinci: İstanbul Ticaret Üniversitesi Mühendislik ve Tasarım Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü ve İletişim Fakültesi Görsel İletişim Tasarımı Bölümü öğrencilerinden Berk Taner, Can Diker http://www.siyahkahve.com adlı çalışmalarıyla,

İkinci:Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü öğrencilerinden İpek Güneş Çıgay http://iletisim.gsu.edu.tr/tr/intuyg/gcigay adlı çalışmasıyla,

Üçüncü: Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik, Halkla İlişkiler ve Tanıtım ile Radyo Televizyon Bölümü öğrencilerinden Günseli Nilhan Patan, Halit Kartal, Sevgi Yazgan, Fatih Güney www.umutsende.com adlı çalışmalarıyla,

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle