Gündem Haberleri

  Yaralı polis memurunun durumu iyiye gidiyor

  A.A
  05.05.2011 - 11:24 | Son Güncelleme:

  Kastamonu'daki polis otosuna yönelik saldırıda yaralanan polis memuru Metin Kuş'un, tedavi gördüğü hastanede bugün küçük bir operasyon geçireceği ve kafasında saçlı derideki yabancı cisimlerin çıkartılacağı öğrenildi.

  Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Murat Bozkurt, yaralı polis memuru, 31 yaşındaki Metin Kuş'un dün akşam saatlerinde 112 ambulansıyla Kastamonu'dan hastanelerine sevk edildiğini söyledi.

  Kuş'a Ankara'ya gelmeden önce ilk müdahalenin ve tetkiklerin yapıldığını belirten Bozkurt, “Buraya geldiğinde genel durumu iyi ve bilinci açıktı. Kafada saçlı deride patlamaya bağlı yabancı cisimler vardı. İlk bakımı yapıldıktan sonra kontrol altına alındı”' dedi.

  Yaralı polis memurunun sağlık durumunun gayet iyi olduğunu vurgulayan Bozkurt, “Bugün küçük bir operasyonla kafasında saçlı derideki yabancı cisimler çıkartılacak” diye konuştu.

  Kuş'un eşiyle telefonla görüştüğünü belirten Bozkurt, yakın akrabalarının yaralıyı ziyaret ettiğini ancak şimdi tedbiren ziyaret yasağı konulduğunu sözlerine ekledi.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı